رونق تولید ملی | شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۸

99 درصد فرهنگیان خراسان جنوبی عضو صندوق ذخیره فرهنگیان - نمایش محتوای خبر

 

 

99 درصد فرهنگیان خراسان جنوبی عضو صندوق ذخیره فرهنگیان

99 درصد فرهنگیان استان خراسان جنوبی عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند .

شهاب الدین غندالی ، مدیر عامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان کشور در مراسم افتتاح دفتر نمایندگی مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان خرسان جنوبی در بیرجند گفت : در خراسان جنوبی 99 درصد فرهنگیان عضو این صندوق هستند.

شهاب الدین غندالی با اشاره به همکاری 22 شرکت اقتصادی با صندوق ذخیره فرهنگیان افزود : 12 طرح در بخش پتروشیمی ، 6 طرح عمرانی ، یک طرح نیروگاهی و یک طرح صنعتی در کشور از جمله طرحهای اقتصادی است که با سرمایه گذاری صندوق ذخیره فرهنگیان در حال اجراست .

وی گفت : در انتخاب افراد برای فرصت های شغلی ایجاد شده در طرحهای اقتصادی صندوق ذخیره فرهنگیان ، فرزندان فرهنگیان در اولویت هستند .

لامعی ، مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی هم گفت : 14 هزار و 700 فرهنگی به صورت رسمی و پیمانی در این استان مشغول به کارند که از این تعداد 14 هزار و 524 نفر عضو صندوق ذخیره فرهنگیانند.

آقای لامعی هدف از راه اندازی صندوق ذخیره فرهنگیان را منزلت افزایی و رفع مشکلات اقتصادی معلمان دانست و افزود : ماهانه 300 میلیون تومان توسط فرهنگیان استان به این صندوق ، واریز می شود.

وی همچنین از ساخت هتل 4 ستاره فرهنگیان در هفت طبقه در بیرجند خبرداد که غندالی برای تأمین هزینه های ساخت این هتل قول مساعد داد .

منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی