سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

20 دی ماه پایان مهلت ثبت نام نهایی عتبات دانشگاهیان - نمایش محتوای خبر

 

 

20 دی ماه پایان مهلت ثبت نام نهایی عتبات دانشگاهیان

20 دی ماه آخرین مهلت ثبت نام نهایی عتبات دانشگاهیان است.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: پذیرفته شدگان عتبات عالیات دانشگاهی تا ۲۰ دی ماه با مراجعه مجدد به سایت لبیک نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود اقدام کنند.

محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت : با توجه به انجام قرعه کشی و مشخص شدن زائران اصلی و ذخیره، پذیرفته شدگان می بایست با مراجعه مجدد به سایت لبیک و با استفاده از شناسه کاربری (کدملی) و رمز عبور (شماره شناسنامه) نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود اقدام کنند.

وی افزود: زائران دانشگاهی بعد از نهایی کردن ثبت نام، باید هر چه سریعتر با مراجعه به واحدهای استانی عمره و عتبات دانشگاهیان در سراسر کشور نسبت به ادامه مراحل اعزام اقدام کنند.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:در صورت عدم مراجعه دانشگاهیان به سایت جهت نهایی کردن ثبت نام، امکان دریافت وام و واریز هزینه سفر وجود ندارد و به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

وی در خصوص اعطای وام یک میلیون تومانی به زائران عتبات دانشگاهی نیز گفت: مراسم انعقاد تفاهم نامه با بانک ملت با موضوع تامین و اعطاء تسهیلات به زائرین عتبات دانشگاهیان سه شنبه ۱۵ دی ماه برگزار خواهد شد و بعد از برگزاری این مراسم شرایط کامل در خصوص اعطاء وام به اطلاع زائرین گرامی خواهد رسید.

زارع در خصوص زائرین ذخیره نیز گفت: زائران ذخیره باید کلیه مراحل ثبت نام را مانند زائران اصلی انجام و مدارک را در موعد مقررتحویل دفاتر استانی ستاد دهند. اعزام این دسته از زائران منوط به انصراف نفرات اصلی است؛ اما زائران ذخیره ای که مدارک را به موقع تحویل دهند، شانس بیشتری در اعزام خواهند داشت.

منبع : وب سایت باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران