رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

2 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه ساخت کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

2 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه ساخت کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در خراسان جنوبی

2 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه برای ساخت کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در بیمارستان امام رضا ( ع) شهرستان بیرجند هزینه شد.

مسئول کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند گفت: این کلینیک اولین کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خراسان جنوبی در بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند با پیشرفت 90 درصدی آماده بهره برداری شده است .
آذر کیش گفت: ساخت زیربنا و ساختمان این کلینیک با متراژ 2 هزار متر مربع به اتمام رسیده است که هم اکنون 25 متخصص و فوق تخصص در این کلینیک ، بیماران را ویزیت می کنند .
2 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه برای ساخت کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در بیمارستان امام رضا ( ع) شهرستان بیرجند هزینه شد .
وی افزود : پزشکان این کلینیک در 12 رشته تخصصی از جمله اطفال ، گوش و حلق و بینی ، ارتوپد و جراحی به مداوای بیماران می پردازند .
اذرکیش با بیان اینکه محوطه این کلینیک با فضای 4 هزار متر مربع هنوز آماده نشده است گفت : برای آماده شدن این فضا به یک میلیارد تومان دیگر نیاز است تا کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام رضا(ع) به طور کامل به بهره برداری برسد .
همچنین یک دستگاه آمبولانس با هزینه 800 میلیون تومان برای افزایش خدمات دهی به بیماران ، به بیمارستان تأمین اجتماعی بیرجند اختصاص یافت .

منبع : وب سایت باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای خراسان جنوبی