جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

"سفره قندی" با رویکرد جدید روی آنتن سیمای خاوران - نمایش محتوای خبر

 

 

"سفره قندی" با رویکرد جدید روی آنتن سیمای خاوران

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی، مجله خانوادگی سفره قندی با هدف تبیین روش و سبک زندگی صحیح در راستای دستیابی به آرامش  روزهای زوج ساعت ۱۰ تا ۱۱ صبح مهمان خانه های هم استانی ها می شود.

این مجموعه به صورت ترکیبی نمایشی تهیه می شود و با محوریت خانواده از عروسک به عنوان بازیگر استفاده شده است که داستان آن از این قرار می باشد :

نادر قلی نادریان ۷۱ ساله که پدر بزرگ مادری مجری برنامه می باشد و با عنوان بابا بزرگ مورد خطاب قرار می گیرد در پی تصمیم برای سکونت در خانه سالمندان با مخالفت فرزندان مواجه می شود و به اصرار نوه کوچک خود که خانم موسوی مجری برنامه سفره قندی می باشد ، به طور موقت به خانه ایشان می آید و با دیدن محیط استودیویی خانه و علاقمند شدن به آن ، موافقت می کند که در آنجا ساکن شود

حضور بابا بزرگ و داستانهایی که با خود به همراه می آورد دستمایه مباحثی است که با حضور کارشناسان مرتبط به گفتگو در می آید .

داستانها بر اساس موضوعات برنامه می باشد .

در هر برنامه علاوه بر پدربزرگ ، مجریان و کارشناس برنامه ، خانواده ای نیز به عنوان مهمان در برنامه حضور دارند که به پیشرفت مباحث کارشناسی کمک می کنند .

برنامه شامل بخش های متنوعی است  که در روزهای مختلف هفته و در فواصل رفت و برگشتی به استودیوی زنده  و به صورت ضبطی به نمایش در می آید .

دوستتان دارم که تصویری از دید و بازدید فرزندان از پدر و مادر می باشد ،زوج جوان ، شناخت کودک ، پندآموز ، صفر تا صد که پروسه تولید یک کالا و زحماتی که برای تولید آن کشیده می شود را نمایش می دهد ، گزارش موضوعی و ... از بخش های مختلف این برنامه است.

عوامل برنامه:

تهیه کننده و کارگردان : صادق صادقی

دستیاران تهیه : سعیدرضایی  -  باقر صادقی

مجریان : سیده سارا موسوی  -  سید مرتضی حسینی

نویسنده : فاطمه ایوبی

عروسک گردان : سامان ضابطی

صداپیشه : سید مرتضی حسینی