سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

۴۰ اثر نقاشی دیجیتال از سرداران شهید خراسان جنوبی طراحی می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۴۰ اثر نقاشی دیجیتال از سرداران شهید خراسان جنوبی طراحی می شود

۴۰ اثر نقاشی دیجیتال از سرداران شهید خراسان جنوبی طراحی می شود

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت:۴۰ اثر نقاشی دیجیتال از چهره سرداران شهید استان طراحی می شود

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای خراسان جنوبی،

علیرضا آیینه دار عصر دوشنبه در ستاد احیای کنگره ملی دو هزار شهید استان با اعلام این خبر افزود : تاکنون چهل قسمت در خصوص شهدا تولید شده است.

وی از تولید طنز دفاع مقدس، مستند شهید حسین زاده و طراحی چهل چهره دیجیتال از شهدای استان خبر داد و گفت: کار تولید مستند چهار شهید شاخص استان از هفته آینده آغاز می شود.

وی با بیان اینکه ۲۰ نمایش شش دقیقه ای طی سال گذشته تولید شده است، اظهار کرد: برای سال جاری تولید ۲۵ نمایش کوتاه در دستور کار است.

آیینه دار از تولید برنامه تلویزیونی ( یاد شقایق) خبر داد و گفت: همچنین ۳۶ برنامه در خصوص سرداران شهید تولید شده است.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی بیان کرد: تولید مستند( از قبیله عشق) برای شهید مرتضی بصیری پور در دستور کار است.

وی با اشاره به برنامه های رادیویی پیش بینی شده برای کنگره ملی دو هزار شهید استان بیان کرد: مستند رادیویی ( اینجا خاک حرف می زند) پیرامون کاروان های راهیان نور از جمله این برنامه ها است.

دبیر کارگروه فرهنگی و هنری کنگره ملی دو هزار شهید استان هم در این جلسه بیان کرد: طراحی پوستر اولیه کنگره در تیراژ سه هزار برگ از جمله اقدامات این کارگروه است.

فرخنده چاپ نشریه دیواری، طراحی و نصب بنرهای تبلیغاتی و جانمایی سه بیلبورد تبلیغاتی را از دیگر اقدامات این کمیته دانست و افزود: جانمایی سه نقاشی دیواری شهدا از جمله برنامه های پیش بینی شده این کارگروه است.

دبیر کارگروه فرهنگی و هنری کنگره ملی دو هزار شهید استان بیان کرد: اجرای طرح دیدبانان دفاع مقدس از دیگر برنامه های پیش بینی شده این کارگروه است.