سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

۳۶۷ پایگاه نیکوکاری در میادین و معابرشهری آماده جمع آوری کمک‌های مردمی - نمایش محتوای خبر

 

 

۳۶۷ پایگاه نیکوکاری در میادین و معابرشهری آماده جمع آوری کمک‌های مردمی

در جشن نیکوکاری

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان گفت: ۵۲۱ نفر از کارکنان و عوامل۳۶۷ پایگاه نیکوکاری ور میادین و معابرشهری آماده جمع آوری کمک‌های مردمی افتخاری در ۱۰۰ پایگاه کمیته امداد امام خمینی، ۸۵ پایگاه مراکز نیکوکاری، ۱۱۰ مسجد، ۲۶ مصلی و ۴۶ پایگاه بسیج آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

به گفته وی جشن نیکوکاری از روز گذشته به مدت سه روز به طور نمادین آغاز شده، اما پایگاه‌های کمیته امداد تا پایان سال آماده دریافت کمک‌های مردمی خواهند بود.

وی گفت: هم استانی‌ها می‌توانند از طریق اپلیکیشن‌های سنا، سکه، بله، ایوا و یا با کد ussd *۸۸۷۷*۱# و با تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷۷ و یا توسط شماره کارت‌های ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۵۸۸۹۰ و ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۰۲ و یا سایت کمیته امداد کمک‌های خود را توسط کمیته امداد امام خمینی به دست نیازمندان برسانند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان همچنین تعداد مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی را ۱۰۹ هزار نفر عنوان کرد و گفت: در ۱۱ ماهه گذشته  با توجه به انجام طرح کمک‌های مومنانه ۱۰۳ میلیارد تومان توسط این نهاد و مراکز نیکوکاری جذب شده است.

به گفته وی، کمیته امداد امام خمینی خراسان جنوبی امسال در تخصیص بودجه با ۴۸۳ درصد تخصیص منابع رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.