جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

۳۱ خرداد آخرین مهلت استفاده از کمکهای بلاعوض مسکن محرومان - نمایش محتوای خبر

 

 

۳۱ خرداد آخرین مهلت استفاده از کمکهای بلاعوض مسکن محرومان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، آسمانی مقدم درگفتگو با خبرنگار صدا و سیما  گفت: براساس دستور استاندار به دلیل شرایط خاص کشور و شیوع کرونا و سرما و بارندگی های زمستان مهلت استفاده از این کمکها به مدت یک ماه تمدید و بعنوان آخرین مهلت اعلام شد.
وی افزود: تنها متقاضیانی که تا پایان خرداد واحد مسکونی آن‌ها به مرحله نازک کاری و بهره برداری برسد می‌توانند باقیمانده کمک بلاعوض مسکن محرومان را دریافت کنند.
آسمانی مقدم گفت: متقاضیانی که تا مهلت تعیین شده به مرحله نازک کاری و بهره برداری نرسند، کمک بلاعوض پرداختی به آن‌ها قطع می‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت: برای ساخت مسکن محرومان ۲۵ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض و ۴۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه با بازپرداخت ۱۵ ساله به متقاضیان پرداخت می‌شود.

وی افزود: با تصویب طرح ساخت مسکن برای محرومان توسط سازمان برنامه و بودجه کشور در اسفند ۹۷، ساخت ۵ هزار واحد به عهده بنیاد مسکن خراسان جنوبی گذاشته شد که تاکنون ۳ هزار و ۵۵۰ واحد به مرحله نازک کاری  و قابلیت تحویل رسیده است.

آسمانی مقدم افزود: تا ۵شنبه هفته گذشته ۴هزار و ۸۸۲واحد به مرحله دیوارچینی، ۴ هزار و ۴۶۸ واحد به مرحله اجرای سقف و ۴ هزار و ۱۸۸ واحد به اتمام سقف و نصب در و پنجره رسیدند.