سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

یکی مثل من - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

یکی مثل من

Loading the player...

« یکی مثل من » عنوان تله فیلمی است که به شیوه­ای ابتکاری و با زبانی طنز به طرح موضوعی می پردازد که عمده جوانان در هنگام ازدواج و در طول زندگی زناشویی با آن مواجهند .

این تله فیلم داستان سه زوج جوان است که سه دیدگاه متفاوت درباره ازدواج دارند . یک زوج معتقد است که احساس خوشبختی زن و شوهر در این است که در همه زمینه ها با هم تفاهم داشته باشند . زوج دیگر معتقد است که تضاد احساس خوشبختی است و زوج سوم معتقد است که عشق می تواند خوشبختی زن و شوهر را تضمین نماید . 

در حقیقت این تله فیلم با نمایش زندگی سه زوج به صورت موازی ، درصدد پاسخ دادن به سوالاتی جوانان و خانواده هاست . سوالاتی همچون : رمز موفقیت در زندگی زناشویی کدام است ؟ آیا کسانی که با عشق زندگیشان را آغاز می کنند موفقند یا کسانی که براساس شباهت و سازگاری شخصیت هایشان ازدواج می کنند ؟ آیا زن و شوهری که درجه سازگاریشان بالاست از زن و شوهری که شخصیت هایشان متضاد یکدیگر است شانس بیشتری برای موفقیت دارند ؟ آیا زندگی زن و شوهری که شخصیت های سازگاری با هم دارند سرد و کسالت آور نیست؟ آیا لازم نیست زن و شوهر شخصیت های متضادی داشته باشند تا زندگی برایشان جذاب و چالش آور باشد ؟

تولید این تله فیلم که به سفارش اداره کل سیمای استانها در سال 1392 در سیمای مرکز خراسان جنوبی آغاز شده ، در فروردین ماه سال جاری به اتمام رسیده است .

سال تولید: 1393

فیلمنامه این تله فیلم را " علی خزاعی فر " نوشته و " سینا خزاعی فر " آن را کارگردانی کرده است .

بازیگران فیلم عبارتند از : کیوان صباغ ، سروش طاهری ، مرجان علوی ، شقایق رهبری ، عباس طاهری و مانلی حسین زاده .

فیلمبرداری این فیلم را " مجتبی صدرمنش " انجام داده و تدوین و جلوه­های کامپیوتری آن هم توسط " سینا خزاعی فر " انجام شده است .

سایر عوامل این تله فیلم عبارتند از : مدیرتولید : علی مقدسی ، دستیار برنامه ریز و کارگردان : فرزاد فضلی ، منشی صحنه : سمانه سلطانی ، طراح چهره پردازی : محمد قلی نژاد ، طراح صحنه و لباس : نفیسه فرامرزی .جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ