جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

یاس نبوی - نمایش محتوای صدا

 

 

یاس نبوی

تهیه کنندگی ویژه برنامه «یاس نبوی» را «تکتم اعتبار» بر عهده دارد. سایر عوامل تولید برنامه نیز عبارتند از :

گویندگان: سمیه تربتیان، فرشید جعفری

نویسنده: فاطمه حسینی فر

گزارشگر: فاطمه برهانی

صدابردار : محسن خجسته

پارچه های سیاه فاطمیه نشان از عشق و ارادت مردم کشور و استانمان به خاندان پیامبر عظیم الشأن اسلام (علیهم السلام) دارد و البته نه تنها عزاداری که کسب معرفت در شناخت هر چه بیشتر بانوی نمونه جهان اسلام، حضرت فاطمه (س). شبکه استانی صدا خراسان جنوبی (خاوران) نیز به مناسبت سالروز شهادت آن حضرت (س) و به منظور بهره برداری هر چه بیشتر از این فرصت جهت شناخت شخصیت و سیره عملی ایشان، ویژه برنامه «یاس نبوی» را تدارک دیده است.

مدت زمان این ویژه برنامه 120 دقیقه است و رویکرد اصلی آن «تبیین بخشی از شخصیت و سبک زندگی حضرت زهرا (س) و الگوگیری از سیره ایشان» است.

برنامه دارای دو گوینده آقا و خانم است.کارشناس برنامه به بیان دیدگاه های خود در مورد شخصیت حضرت فاطمه (س) می پردازد و در خصوص جایگاه ایشان در اسلام و به عنوان الگوی زنان امروز صحبت می کند.

از عزاداری مردم بیرجند و شهرستانها در روز شهادت حضرت فاطمه (س) گزارشهایی تهیه و پخش خواهد شد.

مرثیه خوانی با موضوع شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، برقراری ارتباط تلفنی با کاروان های راهیان نور، برقراری ارتباط تلفنی با مراکز مذهبی مانند مشهد و قم و شیراز و پخش تلفن ها و پیامک های مردمی نیز از دیگر بخش های تشکیل دهنده ویژه برنامه «یاس نبوی» است.

شما هم استانی های عزیز می توانید ویژه برنامه «یاس نبوی» را در ساعت 9 روز پنجشنبه 12 اسفندماه به صورت زنده و مستقیم از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی شنونده باشید. تکرار برنامه نیز در ساعت 18:15 همان روز پخش خواهد شد.

سال تولید: 1395