جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۹

گلشن وحی - نمایش محتوای صدا

 

 

گلشن وحی

Loading the player...
گلشن وحی

قرآن بهار دل‏ ها و ماه رمضان، بهار قرآن است. ماه رمضان ماه نزول قرآن، اُنس با قرآن و ماه شناخت و بهره ‏برداري فكري و عملي از قرآن است. ماهي كه همگان تلاش می کنند در پرتوی آثار پربركت روزه خالص و عبادت ‏ها و دعاهاي همراه آن، رابطه خود را با قرآن نزديك ‏تر کنند. و البته رسم زیبای جمع خوانی قران کریم در ماه مبارک رمضان نیز بر نزدیکی قلوب مومنین و فضیلت آن می افزاید.

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی نیز از فرصت مغتنم و پرفیض و برکت ماه رمضان برای تبيين، تعميق و گسترش قرآن و معارف قرآني استفاده نموده و تولید و پخش ویژه برنامه «گلشن وحی» را در دستور کار تولید و پخش قرار داده است .

ویژه برنامه «گلشن وحی» به پخش مراسم جمع خوانی قران کریم در ایام ماه مبارک رمضان اختصاص دارد. اين مراسم با حضور جمع کثیری از مردم در محل حرم مطهر امامزاده حسين بن موسي الکاظم (ع) شهرستان طبس برگزار می گردد و در هر روز 3  نفر از قاریان برجسته به ترتیل خوانی یک جزء از قرآن کریم خواهند پرداخت.

مدت زمان ویژه برنامه «گلشن وحی» یک ساعت است و شما هم استانی های عزیز می توانید از نخستین روز ماه مبارک رمضان (18خرداد)، هر روز راس ساعت 16:15 شنونده این برنامه از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) باشید.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کنندگی ویژه برنامه «گلشن وحی» را «مهدی مودی» برعهده دارد و صدابردار برنامه « احسان جعفرزاده» است.