جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۹

گلایه نمایندگان مردم خراسان جنوبی از تغییر استاندار - نمایش محتوای خبر

 

 

گلایه نمایندگان مردم خراسان جنوبی از تغییر استاندار

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با برنامه رادیویی پرسمان از صدای خراسان جنوبی، گفت: مسئولان وزارت کشور برای تغییر استاندار ، هیچ کدام از ۴ نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی را مطلع نکردند و ما از منابع غیر رسمی متوجه این تغییر و تحول شدیم.

خسروی اسفزار افزود: هنگامی که بار اول تصمیم بر جابجایی استاندار خراسان جنوبی گرفته شد ما با وزارت کشور و معاون پارلمانی رئیس جمهور تماس گرفتیم و ادله خود را برای ادامه فعالیت آقای معتمدیان ارائه دادیم و آن‌ها خیال ما را راحت کردند که موضوع جابجایی منتفی است.

وی گفت: اما این بار وزارت کشور بدون اطلاع دادن به نمایندگان خراسان جنوبی و بدون هیچ مشورتی با ما ، این جابجایی و تغییر استاندار را مصوب و اجرایی کرد.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی افزود: به طور حتم در این یک سال باقی مانده از دولت کنونی، فرصت استاندار ما پس از عزیمت به خراسان رضوی نیز ، تنها صرف آشنایی با مسئولان این استان خواهد شد.

خسروی اسفزار گفت: وزارت کشور در خصوص انتخاب فرد جدید نیز برای سمت استاندار خراسان جنوبی با مجمع نمایندگان خراسان جنوبی هیچ مشورتی انجام نداده است.