سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

گفتگوی ویژه هفته دولت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گفتگوی ویژه هفته دولت

Loading the player...

بی تردید آشنایی هرچه بیشتر مردم استان با خدمات و دستاوردهای نظام در عرصه های مختلف و آگاهی از چشم انداز و برنامه های پیش روی مسئولین، موجبات تقویت روحیه امید و اعتماد در جامعه را فراهم ساخته و همراهی و تعامل هرچه بیشتر مردم و مسئولین در دست یابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رشد و توسعه استان خراسان جنوبی را به دنبال خواهد داشت.

با توجـه به نقـش بی بدیـل شبکه استانـی در ایجـاد ارتباط میان مردم و مسئولان و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی از فعالیت ها و خدمات انجام شده و افق پیش رو، شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی در نظر دارد در فرصت مغتنم «هفته دولت» با تولید و پخش برنامه «گفتگوی ویژه هفته دولت»، رسالت خویش را در این عرصه به انجام رساند.

هدف از تولید این ویژه برنامه «بررسی و انعکاس دستاوردهای نظام در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ... در استان» است. در هر برنامه مسئولان استانی حضور داشته و درخصوص اقدامات و فعالیت های انجام شده و چشم انداز و برنامه های پیش رو توضیحاتی ارائه خواهند کرد.

این برنامه در قالب میزگرد تلویزیونی، به تعداد 8 برنامه یک ساعته و به صورت ضبطی تولید و پخش خواهد شد. شما هم استانی های عزیز می توانید یکم لغایت هشتم شهریور ماه، برنامه «گفتگوی ویژه هفته دولت» را در ساعت 20:20 هر روز از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است برنامه «گفتگوی ویژه هفته دولت» با حضور استاندار خراسان جنوبی در ساعت 21:45 روز جمعه (مورخ 5 شهریورماه) به صورت زنده و مستقیم از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی پخش خواهد شد.

سال تولید: 1395

تهیه کنندگی «گفتگوی ویژه هفته دولت» را «غلامرضا شاهانی» برعهده دارد. سایر عوامل تولید برنامه عبارتند از:

کارگردان: سید علی اصغر طهماسبی

تصویربرداران: حسین شریفی نیا، آلاله امامی، حسن اکبری

صدابردار: احسان جعفر زاده

مجری و نویسنده: مرسل مالکی

تدوینگر: مطهره مشتاقی