جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

گفتمان انتخاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گفتمان انتخاب

Loading the player...

تهیه کنندگی ویژه برنامه «گفتمان انتخاب» را «داوود شیخ» بر عهده دارد و سایر عوامل تولید آن عبارتند از:

مجری: جابر موهبتی

کارگردان: امین میرزا علی کاشرفی، سید علی اصغر طهماسبی، سید بهزاد امیرآبادیزاده

تصویربرداران: حسین شریفی نیا، آلاله امامی، غلامرضا شاهانی، محمد بهشتی، حسن اکبری

صدابردار و دستیار تهیه: احسان جعفر زاده

تدوینگر: محمد باقر شاهد، طاهره نوکی

نویسنده: جابر موهبتی

انتخابات یک نمایشگاه است برای نشان دادن عزم و رشد ملی ملت ایران, استقامت ملت ایران, دانایی و هوشیاری ملت ایران, پایبندی ملت ایران به نظام مردم سالاری دینی. (سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع بزرگ مردم یزد 12/10/1386).

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی در راستای «اطلاع رسانی و آگاهی بخشی درخصوص دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخـابات شـوراهای اسلامـی شهر و روستـا» ویژه برنامه ای با عنوان «گفتمان انتخاب» را در دستور کار تولیدات خود قرار داده است.

مدت زمان هر برنامه 45 دقیقه است و قسمت اعظم آن بررسی موضوع برنامه با حضور مجری و کارشناس است. همچنین در هر برنامه متناسب با موضوع مورد بحث از فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب نیز استفاده می شود. از وله های گرافیکی و تصویری هم در لابلای برنامه استفاده خواهد شد.

برخی از موضوعاتی که در این برنامه به آنها پرداخته خواهد شد؛ عبارتند از: خرد جمعی، تبیین جایگاه انتخابات و رأی مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران، تبيين جايگاه شوراهای اسلامی شهر و روستا در ارتباط با سایر قوا در جهت مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران، بررسی نقش انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در تعمیق مردم سالاری دینی (اسلامی) و تحکیم مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران، توسعه سياسي و انتخابات، تبيين ديدگاه امام خميني (ره) و رهبر معظم انقلاب درباره ضرورت و اهميت مشارکت مردم در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، ویژگی های انتخابات سالم (اصول اخلاقی انتخابات و وظایف مردم، کاندیداها و طرفداران امنیت و آزادی)، تشریح وظائف شوراها و ریاست جمهوری، اهمیت مشارکت مردم استان، روند مشارکت مردم استان در دوره های قبلی و نیز فرهنگ مشارکت در استان خراسان جنوبی و ... .

پخش اولین برنامه «گفتمان انتخاب» از 1 اسفندماه آغاز خواهد شد و شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 22:10 روزهای یکشنبه هر هفته بیننده این ویژه برنامه از سیمای خراسان جنوبی باشید. تکرار برنامه نیز در ساعت 17 روزهای دوشنبه پخش خواهد شد.

تعداد کل برنامه «گفتمان انتخاب» 11  قسمت است که 5  برنامه تا پایان سال جاری و 6  برنامه در سال 1396 تولید و پخش خواهد شد.

سال تولید: 1395


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
گفتمان اصلح گفتمانی است که نزدیک ترین قرابت را با... محمد ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۰:۵۱

محمد
گفتمان اصلح گفتمانی است که نزدیک ترین قرابت را با گفتمان انقلاب اسلامی دارد و از مفاهیم انقلابی و اسلامی برخوردار است. پس با شناخت گفتمان اسلام ناب محمدی می توان در تمام انتخابات به بهترین گزینه روی آورد. جهت شناخت گفتمان ناب محمدی باید به بیانات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری رجوع کرد.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۰:۵۱