جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

گشایش نمایشگاه اقوام ایرانی در بیرجند - نمایش محتوای اقتصاد مقاومتی

 

 

گشایش نمایشگاه اقوام ایرانی در بیرجند

گشایش نمایشگاه اقوام ایرانی در بیرجند


نمایشگاه اقوام ایرانی با شرکت 12 استان در بیرجند برپا شد

نمایشگاه اقوام ایرانی با شرکت 12 استان در بیرجند برپا شد.

رئیس هیأت مدیره نمایشگاه بین المللی بیرجند گفت: نمایشگاه اقوام ایرانی، سنت ها، سوغات، هدایا و صنایع دستی از 12 استان کشور شامل استانهای خراسان جنوبی، رضوی، شمالی، همدان، آذربایجان های شرقی و غربی، قم، کرمانشاه، اصفهان، گلستان، بندرعباس و یزد در محل نمایشگاه بین المللی بیرجند برپاست.

لشکری با بیان اینکه شرکت کنندگان در این نمایشگاه صنایع دستی، سوغات، هدایا و دستاوردهای محلی خود را در 80 غرفه برای بازدید عموم عرضه می کنند افزود: هدف از برپایی نمایشگاه اقوام ایرانی، سنت ها،  سوغات،  هدایا و صنایع دستی، معرفی تمامی آداب و رسوم استانهای مختلف و همچنین معرفی تولیدات استان در زمینه های سوغات و هدایا است.

وی همچنین از برپایی دومین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان جنوبی، همزمان با نمایشگاه اقوام ایرانی خبرداد و گفت: محصولات، ابتکارات و اختراعات فارغ التحصیلان این دانشگاه در 56 غرفه برای معرفی و فروش عرضه می شود.

رئیس هئیت مدیره نمایشگاه بین المللی بیرجند هدف از برپایی این نمایشگاه را حمایت از کارآفرینان فارغ التحصیل دانشگاه علمی و کاربردی عنوان کرد و افزود: این دو نمایشگاه به مدت 5 روز در محل نمایشگاه بین المللی  بیرجند واقع در خیابان غفاری از ساعت 16 تا 21 برای بازدید علاقمندان دایر است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.