جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

گردآوری ۸ میلیون سند از شهدا - نمایش محتوای خبر

 

 

گردآوری ۸ میلیون سند از شهدا

8 میلیون سند از شهدا، امسال در مرکز اسناد بنیاد شهید کشور گردآوری شد.

معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگرانکشور در مراسم تجلیل از خادمان بنیاد شهید خراسان جنوبی در بیرجند گفت:تمام این شهداء در وصیت نامه های خود انتخاب راه ایثار و شهادت و پیروی از ولی فقیه زمان را مهمترین تصمیم برای قدم گذاشتن در این عرصه عنوان کردند.

حجت‌الاسلام و المسلمین احمد مازنی همچنین با اشاره به اینکه  22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، از امسال به عنوان روز شهداء نیز نامگذاری شده استافزود: شورای عالی انقلاب فرهنگی 22 اسفند را روز شهید نامگذاری کرد تا به طور ویژه به مقام شهدا توجه شود.

وی با بیان اینکه عزت امروز کشورمرهون خود شهدا و روحیه اثار و از خودگذرشتگی آنان استگفت: روز شهید، روز پاسداشت فداکاری مجاهدان و اعلام همبستگی و عهد با شهداست و بایستی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بیش از پیش ترویج شود.

معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور افزود: با تدابیر انجام شده امسال مراسم باشکوهی ویژه روز شهید برگزارمی شود وهمه دستگاه ها، سازمانها ، حانواده های شهدا ، رسانه های و بخش های فرهنگی کشور ،ویژه برنامه هایی را در پاسداشت شهدا خواهند داشت.