جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر،تاکید بر رفع مشکلات معیشتی مردم وکودتای نظامیان در مصرمحورهای سخنان امامان جمعه شهرهای استان - نمایش محتوای خبر

 

 

گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر،تاکید بر رفع مشکلات معیشتی مردم وکودتای نظامیان در مصرمحورهای سخنان امامان جمعه شهرهای استان

alt

حجت ‌الاسلام مؤدب امام جمعه موقت طبس با اشاره به سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت گفت:اگرچه انتقاد به‌جا،حکیمانه و مشفقانه از دولت لازم است،اما همان‌طور که رهبر معظم انقلاب نیز همواره تأکید فرموده‌اند، حمایت از دولت به‌عنوان یک وظیفه برای همه مردم لازم است تا دولت هم بتواند در انجام وظایفش موفق‌تر عمل کند.

حجت الاسلام شمس الدین امام جمعه بشرویه هم با اشاره به اینکه هفته دولت بهترین فرصت برای معرفی خدمات ارزشمند نظام به مردم است گفت:دشمنان نظام  34 سال است که درصدد دلسرد کردن مردم از نظام و ولایتند که مسئولان باید با اطلاع رسانی  دقیق و ارائه گزارش عملکرد دولت به مردم،این توطئه ها را خنثی کنند.

حجت الاسلام نجمی پور امام جمعه سرایان هم با اشاره به سالروز شهادت دو یار دیرین امام وانقلاب و اسوه های تقوا وعلم، بر زنده نگه داشتن یاد این شهدا تاکید کرد و گفت: شهیدان رجائی و باهنر الگوی خوبی برای مردم درعرصه سیاسی کشور هستند.

حجت الاسلام قاسم پور امام جمعه موقتسربیشه هم  با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجائی گفت: دولت شهید رجائی اولین دولت مکتبی و انقلابی بود که پشتوانه مردمی داشت و امروزه دولتی ماندگار خواهد بود که مکتبی و دارای پشتوانه مردمی باشد.

حجت الاسلام رجایی امام جمعه زیرکوه  هم بر گسترش عدالت اجتماعی،توزیع امکانات در کشور، سرکشی مسولان از مناطق محروم و توجه به مسائل معیشتی مردم تاکید کرد و گفت: مسئولان باید از نکات مثبت دولت قبل استفاده و برای زنده نگه داشتن شعارهای انقلابی تلاش کنند.

حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه دیهوک هم با اشاره به اغاز هفته دولت از رئیس جمهور و وزرا خواست بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری از جمله مبارزه با فساد مالی، اولویت بندی نیازهای کشور و همکاری و هماهنگی با قوای مقننه و قضائیه را سرلوحه کار خود قرار دهند.

حجت الاسلام اصفهانی امام جمعهقاین هم با اشاره به کودتای نظامیان در مصر گفت:مردم مصر با از دست دادن تعداد زیادی از هموطنانشان انقلاب کردند اما به دلیل نداشتن رهبری آگاه و مدبر نتوانستند به اهداف انقلاب خود دست یابند.

حجت الاسلام بابایی امام جمعه فردوس هم با اشاره به اینکه امروز دیگر شعار فرزند کمتر، زندگی بهتر منتفی است گفت: در یک دوران ضرورت داشت که تعداد فرزندان کم باشد ولی امروز اگر به همین منوال پیش برویم با تهدید انقراض نسل مواجه می‌شویم.

حجت الاسلام خزایی امام جمعه نهبندان هم به سالروز وفات حضرت عبدالعظیم حسنی از نوادگان حضرت امام  حسن ( ع ) اشاره کرد و گفت : حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام در دانش وتقوا به منزلتی رسید که همواره مورد احترام و اعتماد امام معصوم زمان خویش بود و ثواب زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) طبق روایات و احادیث همانند زیارت سیدالشهداست.

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی