جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

گرامیداشت روز 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و ترویج امربه معروف و نهی از منکر مهمترین محور سخنان امامان جمعه استان - نمایش محتوای خبر

 

 

گرامیداشت روز 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و ترویج امربه معروف و نهی از منکر مهمترین محور سخنان امامان جمعه استان

alt

گرامیداشت روز 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ، ترویج امربه معروف و نهی از منکر و محکوم کردن  حادثه تروریستی شهرستان سراوان استان سیستان و بلوچستان محور سخنان امامان جمعه استان  در خطبه های نماز جمعه امروز بود

حجت السلام مهاجریان  امام جمعه طبس با اشاره به  13 آبان گفت:سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با امریکا و روزی است که باید ندای مرگ بر امریکا محکمتر و پرشور تر از گذشته در ایران طنین انداز شود .

حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه قاین هم با بیان اینکه در این روز تاریخی دانشجویان با تسخیر لانه جاسوسی امریکا  توطئه و نقشه استکباررا برملا کردند  افزود: این روز برگ زرین دیگری در تاریخ ملت ایران  است که برای همیشه ماندگار است.

حجت الاسلام رجایی امام جمعه زیرکوه نیز با تاکید بر برگزاری باشکوه مراسم روز 13 آبان گفت: مبارزه با استکبار تا زمانی که از ظلم و جنایت دست برندارد ادامه دارد.

حجت الاسلام خزایی امام جمعه نهبندان هم گفت: تا زمانی که استکبار هست مراسم روز ملی استکبار با شکوه برگزار خواهد شد و ملت ایران  در روز 13 آبان ماه بیش از گذشته ندای مرگ براستکبار را سر خواهد داد .

حجت الاسلام مظاهری امام جمعه موقت اسدیه هم گفت:  آمریکا قابل اعتماد نیست و بیزاری از استکبار و پیروی از ولایت فقیه سرافرازی ایران اسلامی را در پی داشته است .

حجت الاسلام شمس الدین امام جمعه بشرویه هم به فرا رسیدن هفته امربه معروف و نهی از منکر اشاره کرد و شهدای کربلا را شهیدان این فریضه دانست و افزود: هدف حضرت ابا عبدالله الحسین بود احیا امر به معروف و نهی از منکر بود.

حجت الاسلام  حیسنی امام جمعه خوسف نیز از نماز گذاران خواست بیش از پیش امر به معروف و نهی منکر را در جامعه ترویج دهند.

حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه دیهوک هم با اشاره به آغاز ماه محرم گفت: مداحان و سخنرانان در این ماه تلاش کنند فلسفه عاشورا را برای جوانان و نوجوانان  تبیین کنند.

حجت الاسلام باباییامام جمعه فردوس هم با تسلیت  شهادت 14 مرزبان در شهرستان سراوان استان سیستان و بلوچستان خواستار  شناسایی عوامل  این گروهک های تروریستی وابسته به بیگانگان شد .

 

حجه الاسلام محمدی امام جمعه سربیشه هم حادثه تروریستی سراوان را محکوم کرد و گفت: دشمنان از قدرت و امنیت ایران می ترسند و با این کارها به دنبال نا امن کردن ایران هستند.

حجت الاسلام یوسف پور امام جمعه موقت سرایان نیز با تبریک هفته بسیج دانش آموزی گفت: دشمنان ،جوانان و دانش آموزان این مرز و بوم را نشانه گرفته اند و قصد دارند با ترویج فرهنگ های ضد اسلامی آنها را منحرف کنند.

حجت الاسلام حجت الاسلام مدنی امام جمعه خضری دشت بیاض هم با اشاره به فرارسیدن  روز 13 آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا گفت: در این روز جوانان ایران اسلامی نشان دادند که همیشه در صحنه هستند .

 حجت الاسلام خسروی امام جمعه موقت مود هم در خطبه های نماز با گرامیداشت روز 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکاگفت: جاسوسی آمریکا از کشورهای دیگر حتی هم پیمانانش همچنان ادامه دارد که گواهی بر  بی اعتمادی به دولتمردان آمریکا است.