رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۸

گرامیداشت دهه فجر، تاکید بر گسترش تفکر انقلابی، حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن و قدردانی از پرستاران محور سخنان ائمه جمعه شهرستانها - نمایش محتوای خبر

 

 

گرامیداشت دهه فجر، تاکید بر گسترش تفکر انقلابی، حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن و قدردانی از پرستاران محور سخنان ائمه جمعه شهرستانها

گرامیداشت دهه فجر، تاکید بر گسترش تفکر انقلابی، حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن و قدردانی از پرستاران از مهم ترین بیانات امامان جمعه در شهرستان های استان بود.

گرامیداشت دهه فجر، تاکید بر گسترش تفکر انقلابی، حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن و قدردانی از پرستاران از مهم ترین بیانات امامان جمعه در شهرستان های استان بود.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم امام جمعه طبس با بیان اینکه انقلاب اسلامی، ایران را از وابستگی به غرب و شرق نجات داد، گفت: تحریم ها و تهدیدها هرگز ملت ایران را از ادامه راهشان باز نخواهد داشت و همچنان در 22 بهمن حماسه آفرین می شوند.

حجت الاسلام بابایی امام جمعه فردوس به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در طول 38 سال از عمر خود اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین این دستاوردها، رهایی از سایه شوم طاغوت و دستیابی به جایگاه استقلال، ولایت و آزادی است که باید شکرگزار آنها باشیم.

حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه قاین با اشاره به سیاست های جدید ترامپ گفت: مردم آمریکا فردی را برای ریاست جمهوری انتخاب کرده اند که حتی قانون های کشور خود را برای منافعش تغییر می دهد و به هیچ چیز پایبند نیست.

حجت الاسلام خزایی امام جمعه نهبندان هم افزود: بزرگترین توهین ترامپ جلوگیری از ورود اتباع ایرانی به آمریکاست و مجلس شورای اسلامی باید از موضع قدرت با این رفتار غرب برخورد کند.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه درمیان با قدردانی از تلاش های پرستاران در خدمت به بیماران گفت: به برکت جمهوری اسلامی تاکنون خدمات بسیاری در بخش بهداشت و درمان انجام شده و باید اقدامهای پیشگیرانه از بیماریها نیز شدت گیرد.

حجت الاسلام سنجری امام جمعه سربیشه اخلاص، یکپارچگی و تبعیت از رهبری را از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: مسئولان باید حفظ دستاوردهای نظام، انقلاب و ارزشهای شهدا را در راس اولویت های خود قرار دهند.

حجت الاسلام شمس الدین امام جمعه بشرویه افزود: امروز دموکراسی دینی و انقلابی حرف اول را در جهان می زند و لازمه تقویت این نظام تنها حفظ وحدت و همدلی است.

حجت الاسلام نجمی پور امام جمعه سرایان با بیان اینکه همه مدیران باید در جهت کسب رضایت خدا و مردم قدم بردارند، گفت: فرهنگ تشکیلات اداری ما باید طوری باشد که گِره از کار مردم وا کند نه اینکه مردم در پیچ و خم اداری گرفتار شوند.

حجت الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه حاجی آباد با بیان اینکه مسولان باید هوشیار باشند و فریب لبخندها و نیرنگهای دشمن را نخورند، گفت: آمریکایی ها از پیشرفت ایران اسلامی می ترسند و تمامی توطئه های آنان به خاطر ترس از انقلاب و اسلام و ایران است.

حجت الاسلام شاهبیکی امام جمعه خوسف از دهه فجر به عنوان مقطع رهایی ملت ایران از چنگال استعمار و طاغوت یاد کرد و گفت: وظیفه ما در دهه فجر احیای ارزش های نهضت عاشورا و قیام حضرت زینب کبری(س) است.

حجت الاسلام مدنی امام جمعه خضری دشت بیاض با بیان انیکه کشور ایران در حال حاضر امن ترین کشور جهان محسوب می شود، گفت: بسیاری از کشورهای اسلامی دنیا خواهان داشتن حکومتی اسلامی بدون دخالت بیگانگان و استبداد هستند.

حجت الاسلام مظاهری امام جمعه عشق آباد با اشاره به پیشرفت های کشور در زمینه های مختلف گفت: امروز اقتدار موشکی ایران لرزه به اندام دشمنان می اندازد و باعث دلگرمی و امید ملت های مظلوم و ستمدیده می شود.

حجت الاسلام فرح بخش امام جمعه آرین شهر حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه را مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: مردم ایران بعد از ۳۸ سال همچنان پای اهداف انقلاب ایستاده اند.

حجت الاسلام استاد امام جمعه ارسک حضرت زینب (س) را الگویی مناسب برای صبر و استقامت دانست و گفت: برای یک بانوی مسلمان رعایت حجاب، موازین اسلامی و حفط کانون خانواده بسیار زیبنده است.

حجت الاسلام فلسفی راد امام جمعه مود افزود: مهمترین عاملی که امام خمینی (ره) برای آن انقلاب کردند مبارزه با استکبار، رسیدن به اقتدار، استقلال و نفی وابستگی به بیگانگان است.

حجت الاسلام عبدالهی خطیب جمعه اسفدن افزود: انقلاب اسلامی ایران امروز تبدیل به درختی تنومند شده که گزینه های روی میز آن وحدت و همدلی است که بسیار برنده تر از سلاح های غرب است.

حجت الاسلام زمانی امام جمعه اسلامیه به موضع گیرهای آمریکا در مقابل کشورمان اشاره کرد و افزود: وظیفه مسئولان و مردم این است که زینب وار در مقابل دشمنان ایستادگی کنند.

حجت الاسلام شطی امام جمعه نیمبلوک گفت: مردم باید با فریاد رسای خود در راهپیمایی22 بهمن این رئیس جمهور تازه از راه رسیده آمریکا را به عظمت ایران اسلامی واقف کنند.

حجت الاسلام کفشی امام جمعه سه قلعه تفکر انقلابی را بهترین راه برای حفظ انقلاب و مقابله با نفوذ استکبار عنوان کرد و گفت: رهنمودها و سخنان امام راحل باید تابلوی زندگی مردم باشد.

حجت‌الاسلام عرب امام جمعه آیسک گفت: به برکت روحیه ایثار، شهادت طلبی و تلاش نیروهای مسلح کشور، به مصونیتی رسیده ایم که لرزه بر اندام دشمنان می اندازد.

حجت الاسلام خزاعی امام جمعه قهستان با گرامیداشت دهه مبارک فجر و ولادت حضرت زینب سلام الله علیها گفت: انقلابیون باید همانند این بانوی بزرگوار نگذارند ارزشهای انقلاب به فراموشی سپرده شود.

حجت الاسلام محمدی امام جمعه زهان گفت: آزادی و خروج از حکومت دیکتاتوری، رشد چشمگیر پیشرفت های علمی تنها بخشی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی