سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

کمک 3 میلیارد و 800 میلیون تومانی مردم خراسان جنوبی به عتبات عالیات - نمایش محتوای خبر

 

 

کمک 3 میلیارد و 800 میلیون تومانی مردم خراسان جنوبی به عتبات عالیات

کمک 3 میلیارد و 800 میلیون تومانی مردم خراسان جنوبی به عتبات عالیات

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در جمع اعضای شورای کمک 3 میلیارد و 800 میلیون تومانی مردم خراسان جنوبی به عتبات عالیاتسیاست گذاری این ستاد با اعلام این خبر گفت: تعهد ستاد بازسازی عتبات عالیات در سال گذشته 3 میلیارد تومان بوده است که مردم استان بیش از این کمک کردند.
جوینده همچنین از کمک 250 میلیون تومانی مردم خراسان جنوبی به موکب های اربعین حسینی برای خدمت رسانی به هموطنان سیل زده نیز خبر داد و افزود: توزیع 120 هزار قرص نان محلی با کیفیت از دیگر خدماتی بود که توسط موکب های استان به مناطق سیل زده ارائه شد.
در این جلسه همچنین برنامه ها و اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در سال 98 نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که از مهم ترین آنها می توان به طرح بزرگ قالی بافی 14 هزار نفر، کسر حقوق از کارمندان و بازاریان در طرح برکت، جمع آوری کمک های مردمی در قالب طرح نشان محبت و ساخت بخش دیگری از صحن حضرت زینب (س) در کربلا اشاره کرد.
برخی از اعضای شورای سیاست گذاری ستاد بازسازی عتبات عالیات هم بر ساخت زائر سرای ویژه مردم خراسان جنوبی در عتبات عالیات، استفاده از ظرفیت های و توانمندی های استان در برنامه های ستاد بازسازی عتبات عالیات و استفاده از ظرفیت فضای مجازی تاکید کردند.