رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

کلام آخر - نمایش محتوای صدا

 

 

کلام آخر

تهیه کنند گی   برنامه کلام آخر   را « تکتم اعتبار » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گوینده : سمیه تربتیان

نویسنده  : زهرابهروزی فر

گزارشگر : مسعود خسروی

صدابردار:  ام البنین عنایتی

 

شما دیدید فتنه‌ای به وجود آمد، کارهائی شد، تلاشهائی شد، آمریکا از فتنه‌گران دفاع کرد، انگلیس دفاع کرد، قدرتهای غربی، منافقین و سلطنت‌طلبها دفاع کردند؛ نتیجه چه شد؟ نتیجه این شد که در مقابل همه‌ی این اتحاد و اتفاق نامیمون، مردم عزیز ما، ملت بزرگ ما در روز نهم دی، در روز بیست و دوی بهمن، آنچنان عظمتی از خودشان نشان دادند که دنیا را خیره کرد. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

این ویژه برنامه به منظور پوشش گردهمایی و مراسم 9 دی در سطح استان تولید و پخش خواهد شد.و یک نفر گوینده در برنامه حضور دارد.

بخش های مختلف برنامه عبارتند از:

- آرم برنامه : با استفاده از موسیقی حماسی تولید می شود.

- گزارش : گزارشگر برنامه در محل گردهمایی 9 دی حضور داشته و به انعکاس مراسم می پردازد. همچنین گزارشگران شهرستانها نیز به ارائه گزارش می پردازند.

- کارشناسی : در برنامه از کارشناس سیاسی – مذهبی به صورت حضوری و یا با برقراری ارتباط تلفنی استفاده می شود که درخصوص مقطع تاریخی مربوط به حماسه 9 دیماه سال 1388 گفتگو می کند.

- پخش سخنان حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب در خصوص ولایت فقیه، بسته های صوتی و آنونس های صوتی کوتاه در رابطه با 9 دی، پخش ترانه ها و سرودهای حماسی ملی و میهنی و متناسب با 9 دی، تلفن ها و پیامک های مخاطبان از دیگر بخش های برنامه است

مدت زمان برنامه نسل امروز 60 دقیقه است و روزشنبه  تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید این برنامه را در ساعت 9صبح  روز شنبه 9 دی ماه شنونده  این برنامه باشید.

سال تولید: 1396