رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

کشف 58 کيلو و 850 گرم ترياک از دو دستگاه موتورسيکلت - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 58 کيلو و 850 گرم ترياک از دو دستگاه موتورسيکلت

58 کيلو و 850 گرم ترياک از دو دستگاه موتورسيکلت کشف شد.

سرهنگ فولادی، فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه گفت: مأموران پاسگاه عملياتی درح شهرستان سربیشه با کسب خبری مبني بر اين که قاچاقچيان مواد مخدر قصد دارند مقدار قابل توجهی مواد مخدر را از مسيرهای فرعی پاسگاه منتقل کنند شناسايي و دستگيری سوداگران مرگ را در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ فولادی با اشاره به انجام کار اطلاعاتی گسترده و تحقيقات دامنه دار افزود: محل عبور قاچاقچيان مواد مخدر شناسايی و با همکاری مأموران مرزبانی گروهان مرزی درح، مسيرهای احتمالی تردد آنان رصد و كنترل شد.

وی گفت: مأموران در اجرای گشت و کمین به دو دستگاه موتور سیکلت که با سرعت زياد در حال تردد بودند مشكوک و به راكبان موتور سيكلت ها دستور ايست دادند كه بدون توجه به ايست پليس از محل متواری شدند و پس از 10كيلومتر تعقيب و گريز موتور سيكلت ها متوقف شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه افزود: مأموران در بازرسی از موتورسیکلت ها مقدار 58 کیلو و 850 گرم مواد مخدر از نوع ترياک کشف كردند.

سرهنگ فولادی با اشاره به اينکه در اين راستا دو نفر متهم دستگير و دو دستگاه موتور سیکلت توقيف شد، اظهار کرد: متهمان پس از تشکيل پرونده مقدماتی به همراه مواد كشف شده جهت سير مراحل قانونی تحويل مقامات قضائی شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای خراسان جنوبی