رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

کشف 35 کیلوگرم هروئین در نهبندان - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 35 کیلوگرم هروئین در نهبندان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، فرمانده انتظامی استان با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تردد 2 دستگاه موتور سیکلت اشرار در حوزه کویری استان، ۴ تیم عملیاتی وِیژه از مأموران یگان تکاوری امام سجاد(ع) مستقر در کویر"دهسلم"شهرستان "نهبندان" به کویر اعزام شدند تا موضوع را بررسی کنند.

سردار مجید شجاع افزود: مأموران با رصد کویر در حوزه سرزمینی شهرستان نهبندان، آثار تردد 2 دستگاه موتورسیکلت را مشاهده کردند و با تدابیر امنیتی و هدایت عملیاتی، آثار تردد موتورسیکلت ها را پیگیری و محل فعالیت سوداگران مرگ را رصد کردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: مأموران با وجود طوفانی بودن هوا و کویری بودن منطقه با اشراف اطلاعاتی، محل اختفای یک دستگاه موتورسیکلت پرتوان متعلق به اشرار را در کویر شهرستان نهبندان شناسایی و با اعزام به مخفیگاه اشرار، موتورسیکلت را به صورت بلاصاحب کشف کردند.

سردار شجاع با بیان این که عملیات تعقیب و دستگیری اشرار کماکان ادامه دارد، افزود: در بازرسی از موتورسیکلت به جای مانده از اشرار مسلح 35 کیلو هروئین، یک قبضه سلاح نیمه سنگین و یک قبضه سلاح کلاش کشف شد.

وی بر برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ تأکید کرد و گفت: هیچ نقطه ای در خراسان جنوبی محیطی امن برای برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و سوداگران مرگ نخواهد بود و پلیس بدون اغماض با این گونه افراد برخورد خواهد کرد.