جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

کشف 270 هزار عدد قرص غیر مجاز قاچاق با تلاش مأموران خراسان های جنوبی و رضوی - نمایش محتوای اقتصاد مقاومتی

 

 

کشف 270 هزار عدد قرص غیر مجاز قاچاق با تلاش مأموران خراسان های جنوبی و رضوی

کشف 270 هزار عدد قرص غیر مجاز قاچاق با تلاش مأموران خراسان های جنوبی و رضوی


270 هزار عدد قرص غیر مجاز قاچاق با تلاش مأموران خراسان های جنوبی و رضوی کشف شد.

270 هزار عدد قرص غیر مجاز قاچاق با تلاش مأموران خراسان های جنوبی و رضوی کشف شد.

270 هزار عدد قرص غیر مجاز در عملیات مشترک مأموران انتظامی استان های خراسان رضوی و جنوبی کشف و ضبط شد.

سرهنگ سعید دادگر، جانشین فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: با دریافت خبری مبنی بر فعالیت مجرمانه افرادی در زمینه قاچاق و توزیع قرص های غیر مجاز پیگیری موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی قرار گرفت.

سرهنگ سعید دادگر افزود: با اقدامات اطلاعاتی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی بر روی باند مذکور مشخص شد افرادی با تشکیلات باندی در زمینه قاچاق دارو در استان های خراسان رضوی، آذربایجان غربی و شرقی فعالیت دارند و قصد دارند محموله قرص ها را در خودروهای سنگین جاساز و به استان آذربایجان غربی منتقل کنند.

جانشین انتظامی خراسان جنوبی گفت: با تأیید اطلاعات در ادامه عملیات تیم ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به خراسان رضوی اعزام شدند و با اقدامات اطلاعاتی و رصد فنی کارشناسان، محل اختفای باند مذکور در مشهد شناسایی شد.

سرهنگ دادگر افزود: پس از تعقیب و مراقبت شبانه روزی مشخص شد یکی از اعضای باند قصد دارد محموله قرص غیر مجاز را تحویل بگیرد و جابه جا کنند که با هماهنگی مقام قضایی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی و جنوبی به مخفیگاه متهمان وارد شدند و سه متهم 33،46 و 54 ساله را که از اعضای اصلی باند بودند بازداشت کردند.

وی با اشاره به کشف 270 هزار عدد قرص غیر مجاز و توقیف یک خودروی سمند در بازرسی از مخفیگاه متهمان گفت: تحقیقات در خصوص سایر جرایم احتمالی اعضای این باند و یا افراد مرتبط با آنان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.