جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

کشف 165 کیلوگرم شیشه در عملیات مشترک پلیس - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 165 کیلوگرم شیشه در عملیات مشترک پلیس

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، فرمانده انتظامی استان  گفت: صبح امروز مأموران پلیس خراسان جنوبی خبری دریافت کردند که قاچاقچیان مواد مخدر مقادیری مواد مخدر مخدر صنعتی شیشه را از مرزهای شرقی و کشور همسایه وارد کشور کرده اند و در حال انتقال مواد مخدر به شهرهای مرکزی کشور هستند که بلافاصله موضوع پیگیری و تعقیب و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سردار مجید شجاع افزود: ردگیری اطلاعاتی و عملیاتی مأموران مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی حاکی از این بود که حاملان مواد مخدر با 2 دستگاه خودرو از خراسان جنوبی و شهرستان طبس عبور کرده و به طرف شهرستان دامغان استان یزد در حرکت هستند که با هماهنگی مقام قضائی و فرماندهی انتظامی استان سمنان، مأموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان طبس به استان سمنان اعزام شدند.

وی گفت: مأموران انتظامی خراسان جنوبی و سمنان در عملیاتی مشترک خوردوی سمند حامل مواد مخدر را در 70 کیلومتری شهرستان"دامغان" شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از خودرو 165 کیلو شیشه کشف شد.

سردار شجاع با اشاره به دستگیری یک متهم در همین رابطه، افزود: مأموران یک خودروی پژو 405 را نیز که خودروی سمند حامل مواد مخدر را اسکورت می کرد توقیف کردند.