رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۸

کشف 131 کیلوگرم مواد مخدر در استان - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 131 کیلوگرم مواد مخدر در استان

alt

با دستگیری باند تهیه و توزیع مواد مخدر ،131 کیلو گرم مواد افیونی در خراسان جنوبی کشف شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر اخباری کسب کردند که سوداگران مرگ با تشکیلات باندی از طریق راههای فرعی استان مواد  افیونی را به شهرهای استان خراسان رضوی قاچاق می کنند .

سرهنگ پهلوانی نسب افزود: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی، یکدستگاه موتور سیکلت ایژ از اعضای باند مواد مخدر  در جاده های فرعی استان توقیف و  55 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از وی کشف شد.

وی یادآور شد: با دستگیری عضو باند مخدر تحقیق از وی اغاز و دستگیری سایر اعضای باند در دستور کار گرار گرفت که در این راستا یکدستگاه خودرو ی وانت مرتبط با باند مورد شناسایی و در بازرسی از خودرو موادی کشف نشد و با توجه به اطلاع کامل ماموران از حمل مواد مخدر راننده مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفت که در تحقیقات پلیس و ارائه مستندات چاره ای جز بیان حقیقت ندید و محل دپو ی مواد مخدر را بیان کرد .

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت : با دستگیری متهمان این باند متلاشی شده و در مجموع 131 کیلو گرم مواد افیونی از نوع تریاک کشف شد و پرونده به همراه 3 متهم به مراجع قضایی معرفی شدند .

منبع: معاونت اطلاعات واخبار مرکز خراسان جنوبی