جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

کشف پراید سرقتی کمتر از یک ساعت در طبس - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف پراید سرقتی کمتر از یک ساعت در طبس

سرهنگ  جلال زاده گفت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقتکشف پراید سرقتی کمتر از یک ساعت در طبس سواری پراید در شهرستان طبس، سریع موضوع پیگیری و در دستور کار پلیس قرارگرفت.

وی افزود: ماموران با اجرای طرح مهارکردن و گشت زنی در شهرستان طبس خودروی سرقتی را کمتر از یک ساعت در یکی از خیابان‌ های اصلی شهر مشاهده کردند و به راننده خودرو دستور ایست دادند.

سرهنگ جلال زاده گفت: راننده خودروی سرقتی به محض مشاهده مأموران متواری شد که مأموران در یک عملیات ضربتی خودرو را متوقف و سارق بدون اینکه از خودرو پیاده شود در‌ها را قفل و اقدام به آتش زدن خودرو کرد.

وی افزود: مأموران با استفاده از کپسول اطفاء حریق آتش را مهارکردند و راننده را که از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار بود دستگیر کردند که متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

جانشین فرماندهی انتظامی طبس به شهروندان توصیه کرد: مالکان وسایل نقلیه باید وسایل نقلیه خود را به وسایل هشدار دهنده و ایمنی مانند دزدگیر و قفل فرمان مجهز کنند و با رعایت هشدار‌های انتظامی و ایمنی همانند پرهیز از پارک وسایل نقلیه در نقاط تاریک و خلوت، از وقوع چنین مواردی پیشگیری کنند.