رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

کشف بیش از 645 کیلو گرم مواد مخدر - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف بیش از 645 کیلو گرم مواد مخدر

alt

645 کیلو و 500 گرم مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شد .

معاون اجتماعی فرماندهی خراسان جنوبی گفت : این مقدار مواد در دو عملیات جداگانه شب گذشته از دو خودروی 405 در مسیر ماژان به بیرجند و ایست و بازرسی علی آباد بیرجند کشف و ضبط شد .

سردار واعظی افزود : در عملیات اول با کسب خبری مبنی بر انتقال محموله سنگین مواد مخدر از مسیر ماژان به سمت بیرجند ،بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر و پلیس اطلاعات و امنیت استان به محل های احتمال عبور مواد مخدر اعزام شدند که با مشاهده یک دستگاه خودرو پژو 405 و صدور دستور ایست ، راننده با خودرو متواری شد .

وی گفت : 2 سرنشین این خودرو با تعقیب مأموران ، خودرو را به جا گذاشته و با استفاده از تاریکی شب متواری شدند که مأموران در بازرسی از خودرو 627 کیلوگرم تریاک کشف کردند و شناسایی و تعقیب افراد متواری شده همچنان ادامه دارد .

معاون اجتماعی فرماندهی استان خراسان جنوبی افزود : در دومین عملیات ماموران ایست بازرسی علی اباد بیرجند حین کنترل و بازرسی خودرو های عبوری به یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 که از زاهدان به سمت مشهد در حرکت بود مشکوک و در بازرسی از این خودرو موفق به کشف 18 کیلو و 500 گرم  تریاک شدند که در این خصوص راننده خودرو دستگیر شد .

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی