سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

کارنامه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

کارنامه

تهیه کننده   زهرا بهروزی فر 

کارگردان :   امید واحدی فر

- این برنامه به تعداد 36 قسمت 45 دقیقه ای (مجموعاً به مدت 1620 دقیقه)، در ساختار "میزگرد"، طبقه "د" و به صورت "ضبطی" تولید و پخش خواهد شد.

رویکرد اصلی برنامه "بررسی، واکاوی و تحلیل موضوعات مرتبط با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی" است.

تولید و پخش این میزگرد از تاریخ 16/04/1397 آغاز شده و به تعداد یک نوبت در هفته (در روزهای شنبه) تا تاریخ 27/11/1397 ادامه خواهد داشت (لازم به ذکر است برنامه از ابتدای بهمن ماه به تعداد 2 برنامه در هفته پخش خواهـد شد). بخش اعظم مدت زمان

 

 

برنامه میزگرد و گفتگو است که با حضور مجری و مسئولین مرتبط با موضوع برنامه مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. مدت زمان این بخش مجموعاً 40 دقیقه است و به 3 بخش 13 الی 14 دقیقه ای تقسیم می شود. در لابلای صحبت های مجری و کارشناس تعداد 2 وله نیز پخش می شود. تیتراژ ابتدایی و انتهایی نیز از دیگر بخش های برنامه می باشد.

موضوعات پیشنهادی برنامه عبارتند از: دستاوردهای انقلاب اسلامی، ویژگی های انقلاب ایران، تأثیر انقلاب اسلامی در بیداری اسلامی، تأثیر انقلاب بر نظام بین الملل، تأثیرات فرهنگی انقلاب و ... .

 

شما مخاطب عزیز می توانید جمعه هر هفته در ساعت 18:15، برنامه «کارنامه» را از شبکه استانی سیمای مرکز خراسان جنوبی بیننده باشید. تکرار این برنامه نیز روز بعد در ساعت 17:00 پخش خواهد شد.

سال تولید: 1397