جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

چهل سنگر - نمایش محتوای صدا

 

 

چهل سنگر

این برنامه که ویژه پوشش نمایشگاه چهل سالگی دستاوردهای بسیج میباشد به تعداد 6 برنامه 75 دقیقه ای بصورت زنده در محل نمایشگاه بسیج تولید می شود.هدف برنامه معرفی نمایشگاه چهل سالگی بسیج و معرفی تلاش های بسیجیان در چهل سال برای پاسداشت ارزش های اسلامی و همچنین معرفی دستاوردهای بسیج در عرصه های فرهنگی و نظامی و سیاسی و... است.معرفی پایگاه های بسیج وفعالیت های بسیجیان ومعرفی بسیجیان نمونه وبیان دیدگاه های بسیجیان در خصوص مسائل روز کشور از جمله حمایت از ولایت فقیه، نقش بسیج در سازندگی وآبادانی کشور وتوصیف خلاقیت های بسیجیان و معرفی اقشار مختلف بسیج مانند بسیج دانشجویی واساتید واصناف و....از بخش های برنامه است.

به منظور پخش این برنامه استودیو سیار برنامه در محل نمایشگاه چهل سالگی بسیج واقع در محل حسینیه جماران مستقر می شود

دو نفر گوینده آقای کوچی و زهره شکوهیان در محل استودیو سیار مستقر می شوند که متن برنامه را می خوانند و برنامه را اجرا می کنند وبا مهمانان وکارشناسان گفتگو می کنند.

گزارشگر آقای ابراهیمی در محل نمایشگاه حضور دارد وبه طور مستقیم غرفه ها را معرفی می کند وبا بسیجیان ومسوولان بسیج و غرفه داران گفتگو می کند.همچنین مصاحبه هایی با بسیجیان انجام می دهد که در این مصاحبه ها نظرات بسیجیان در خصوص مسائل استان از جمله حمایت از ولایت فقیه،هشدار به جوانان در خصوص توطئه های دشمنان در شرایط امروزی مانند فضاهای مجازی وماهواره و...،نقش بسیج در سازندگی کشور و....انعکاس میابد.

 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: تکتم اعتبار

نویسنده: سمیه محسنی

گوینده: سیدمرتضی حسینی

گزارشگر: سید مهدی ابراهیمی

دستیاران تهیه: مصطفی باقری نژاد

 

تاریخ تولید: 1398