سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

چهل تکه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

چهل تکه

Loading the player...

«سعید بیجاری» به تنهایی تهیه کننده و تدوینگر برنامه «چهل تکه» را بر عهده دارد.

شادی یک احساس درونی است که همراه با نشاط، خنده، لذت، امید، احساس رضایت و خوش بینی در فرد به وجود می آید. انسان موجودی شادی خواه و لذت طلب است و تمام شورها، شوق ها و لذایذ زندگی منتظر کسانی است که با توکل بر خدا و تلاش و تفکر و مقاومت، خود را به آن می‌رسانند.

با توجه به نقش شادی در سلامت روانی جامعه، یكی از اهداف، مأموریت‌ها و وظایف رسانه ملی ایجاد فضایی شاد، مفرح، آرامش ‌بخش و امیدآفرین تعریف شده تا با توجه به نیازهای اقشار مختلف جامعه در حوزه سرگرمی، زمینه برای شادی و نشاط مردم و در نهایت داشتن جامعه ای سالم فراهم گردد. در همین راستا شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی، اقدام به تولید برنامه ای با عنوان «چهل تکه» نموده است.

برنامه «چهل تکه» با ریتم شاد و جذاب و با هدف «سرگرمی تفریحی و معرفی پتانسیل های گردشگری، تاریخی و فرهنگی استان خراسان جنوبی» تولید می شود.

مدت زمان هر برنامه 30 دقیقه است و بخش های مختلف آن عبارتند از: نمایش طنز، دوربین مخفی، مستند گزارشی، وله گرافیکی و نماهنگ.

تعداد 40 برنامه تا پایان سال جاری تولید می شود که شما هم استانی های عزیز می توانید آن را در ساعت 20:30 روزهای چهارشنبه از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) بیننده باشید. تکرار برنامه ها نیز در ساعت 17:30 روز شنبه پخش خواهد شد.

سال تولید: 1396