سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

پیگیری برای تامین اعتبار توسعه بیمارستان امام علی(ع) سرایان - نمایش محتوای خبر

 

 

پیگیری برای تامین اعتبار توسعه بیمارستان امام علی(ع) سرایان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، امیرحسنخانی در نشست خبری در سرایان گفت: با قرارگرفتن این طرحپیگیری برای تامین اعتبار توسعه بیمارستان امام علی(ع) سرایان در  ردیف ملی  امسال یک میلیارد و500میلیون تومان اعتبار به آن اختصاص یافته است

وی همچنین افزود: دو بانده شدن محور فردوس به سه راهی روم در دستور کار است و به زودی مناقصه دو بانده شدن قطعه اول  این محور عملیاتی خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، سرایان، بشرویه و طبس از ورود کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی به مشکلات اراضی اوقافی در شهر آیسک هم خبر داد و گفت: با تاکید کمیسیون اصل 90 و موافقت رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور مقرر شده است کارشناسان کشوری اوقاف برای بررسی موضوع به آیسک سفر کنند.

امیرحسنخانی با اشاره به پیگیری برای فعال کردن ناحیه صنعتی در دو بخش آیسک و سه قلعه افزود: حضور سرمایه‌گذاران و نخبگان محلی برای توسعه  این شهرستان ضروریست.

وی همچنین قول پیگیری در خصوص اختصاص بودجه برای تداوم کاوش‌های باستان‌شناسی در محوطه تاریخی کله کوب آیسک، ایجاد ناحیه صنعتی سه قلعه و تکمیل سالن آمفی تئاتر ارشاد اسلامی سرایان را داد.