جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

پیوستن درمیان به مناطق هدف طرح آبادانی و پیشرفت بنیاد مستضعفان کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

پیوستن درمیان به مناطق هدف طرح آبادانی و پیشرفت بنیاد مستضعفان کشور

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، شهرستان درمیان بعد از قلعه گنج و ١٢ منطقه محکم برخوردار کشور،پیوستن درمیان به مناطق هدف طرح آبادانی و پیشرفت بنیاد مستضعفان کشور  به مناطق آبادانی و پیشرفت بنیاد مستضعفان اضافه شد.
سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان کشور در دومین روز سفر به استان خراسان جنوبی  و حضور در شهرستان درمیان با تاکید بر اینکه منافع و اموال بنیاد باید برای  خدمت به مردم به کارگیری شود گفت: این امانت باید از مسیر درست به دست اهلش برسد.
وی از حضور  بنیاد مستضعفان در ۱۳ منطقه هدف کشور برای محرومیت زدایی، پیشرفت و آبادانی خبرداد و افزود: با اضافه شدن شهرستان درمیان  به  این مناطق ،  بنیاد مستضعفان در این منطقه مستقر خواهد شد تا شاهد آبادانی و پیشرفت روزافزون درمیان باشیم.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور با بیان اینکه بنیاد در کنار دولت عمل می‌کند و برنامه آن انجام اقداماتی برای  ایجاد اشتغال و تولید در شهرستان درمیان خواهد بود از فرماندار درمیان خواست تا زمینه را برای حضور هرچه بیشتر گروه‌های جهادی در این شهرستان فراهم کند .

وی گفت: هرچه گروه‌های جهادی بیشتری در این منطقه حضور یابند، حمایت بنیاد مستضعفان از این گروه‌ها نیز بیشتر خواهد بود.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور افزود:  همه ما باید مردمدار و در برابر مردم خاضع باشیم و چنانچه در استان زمین‌های بنیاد فروخته می‌شود، پول آن باید در همین استان هزینه شود.