رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

پیمان طالبی - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

پیمان طالبی

« پیمان طالبی » متولد بیست و چهارم خرداد ماه سال ۱۳۶۶ در تهران است .

وی کارش را در دوران دانشجویی با گزارشگری در تلویزیون همدان شروع کرد ، سپس مجری رادیو و تلویزیون همدان شد . از سال ۱۳۸۸ هم به‌عنوان نماینده رادیو جوان در همدان با شبکه رادیوی جوان همکاری خود را آغاز کرد و در کنار آن گاهی نیز گزارش های ورزشی و فوتبال نیز  انجام می داد . پیمان طالبی پس از اتمام دوران تحصلیش در همدان ، در اواخر سال 1389 به تهران آمد و در رادیو جوان فعالیت خود را ادامه داد" منبع : رادیو جوان " .

پیمان طالبی در مورد اینکه چرا شبکه جوان را انتخاب کرده است و سبک و سیاق اجرایش چنین می گوید : « هر کسی شیوه اجرایی خودش را می‌داند . من هم با توجه به سبک اجرا و تنالیته‌ی صدایم با سبک و سیاق برنامه‌های شبکه جوان همخوانی داشت ، جذب این شبکه شدم . من هیچ وقت اجرایی با صدای پایین نداشتم و همیشه اجراهایم با صدای بلند ، پر از انرژی و شور و هیجان زیاد همراه بوده که با برنامه‌های شبکه جوان هماهنگ و متناسب است . در واقع هم من با رادیو جوان هماهنگم و هم رادیو جوان با من.  سبکی که من در این برنامه با مردم صحبت می کنم مثل این است که دو نفر در خیابان به صورت حقیقی در حال گفتگو با هم هستند.  من خودم را با مسائل روز وفق می‌دهم و می‌بینم و می شنوم که دغدغه جوان ها و هم سن و سال های خودم چیست و همان ها را به صورت یک سبکی در اجراهایم پیاده می‌کنم ؛‌ مثلا اگر موضوع روز و دغدغه جوان ها بیکاری باشد ، به طریقی آن را در اجرای خودم عنوان می‌کنم که من هم می دانم شما چه مشکلاتی دارید و همیشه سعی می کنم به‌روز باشم ».

وی تا کنون اجراهای متفاوتی در برنامه‌های گوناگون همچون : « تیتر داغ » ، «4.4.2» ، « جوان ایرانی سلام » ، « معجون » ، « شب های نقره ای » ، « روزهای دلنشین » ، « کسی صدام میزنه » ، « پاتوق شبانه » و ... داشته است .


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
من برنامه جوان ایرانی سلام رو خیلی دوست دارم و جزو... محیا ۱۳۹۳/۱۲/۱۹ ۱۴:۴۰
من از طرفداران پروپاقرص آقای طالبی هستم . واقعا... سیما ۱۳۹۴/۰۵/۱۱ ۱۰:۱۸
آقای طالبی جوانی موفق وپر انرژی میباشد .امیدوارم... مسعود علیجانزاده ۱۳۹۴/۱۱/۶ ۱۹:۱۶

مسعود علیجانزاده
آقای طالبی جوانی موفق وپر انرژی میباشد .امیدوارم درتمامی مراحل کاری موفق وموید باشد .
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۱/۶ ۱۹:۱۶
سیما
من از طرفداران پروپاقرص آقای طالبی هستم . واقعا اجراهاشون شاد و انرژی بخشه . انشاالله هرجا هستن سالم و تندرست باشن . از این که رزومه و عکس های ایشون رو گذاشتین روی سایتتون خیلی ممنون . اگه تونستین با هاشون مصاحبه هم انجام بدین . ممنونم
+2 (4 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۵/۱۱ ۱۰:۱۸
محیا
من برنامه جوان ایرانی سلام رو خیلی دوست دارم و جزو شنونده های ثابت این برنامه هستم . خیلی دوست داشتم درمورد آقای طالبی بیشتر بدونم . از اینکه معرفی شون رو روی سایتتون گذاشتین خیلی سپاسگزارم
-2 (4 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۲/۱۹ ۱۴:۴۰