سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

پیشگیری و آگاهی بخشی، وظیفه مشترک نیروی انتظامی و رسانه ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیشگیری و آگاهی بخشی، وظیفه مشترک نیروی انتظامی و رسانه ملی

در نشست مشترک معاونت های مختلف نیروی انتظامی و صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی، پیشگیری و آگاهی بخشی به مردم، وظیفه مشترک پلیس و رسانه ملی عنوان شد

 

در نشست مشترک معاونت های مختلف نیروی انتظامی و صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی، پیشگیری و آگاهی بخشی به مردم، وظیفه مشترک پلیس و رسانه ملی عنوان شد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان در این نشست باتشکر از پوشش رسانه ای اقدامات پلیس در سال 96 گفت: برخی رویکردهای اجتماعی به واسطه انعکاس در رسانه، بازخورد اجتماعی مثبت داشته است.
سرهنگ پارسافر همچنین خواستار همکاری بیشتر در موضوعات پلیس راهور و خدمات سفر، آگاه سازی آحاد جامعه در جهت پیشگیری مواد مخدر و پیشگیری از جرم، تشکیل یگان حفاظت و اطلاعات، پخش انیمیشن و کلیپ های آموزشی، زیرنویس هشدارهای پلیس در برنامه های مختلف صدا و سیما شد.
در این دیدار مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی هم گفت: فعالیتهای فرهنگی مقدمه تمام مسائل، حتی مسائل امنیتی است لذا باید برای تعامل بیش تر تلاش کرد.
آینه دار افزود: قطعأ اقتدار پلیس و پلیس مقتدر مد نظر رسانه است و همچنان که رسانه نباید تضعیف شود، هیچ گاه اجازه نخواهیم داد، کسی پلیس را تضعیف کند.
وی با اشاره به اینکه نقش رسانه، یک پل ارتباطی میان مردم و مسئولان است گفت: در قدم اول با 24 ساعته شدن شبکه خاوران در پخش رادیو و تلویزیون، فرصتی برای انعکاس موضوعات در حوزه های مختلف فراهم شده است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی