سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

پیشرفت کشور در گرو تکیه بر فرهنگ ناب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیشرفت کشور در گرو تکیه بر فرهنگ ناب اسلامی

امام جمعه موقت بیرجند گفت : بدعهدی های آمریکا نشان داد نباید پیشرفت کشور را به اعتماد به آمریکا گره زد

امام جمعه موقت بیرجند گفت : بدعهدی های آمریکا نشان داد نباید پیشرفت کشور را به اعتماد به آمریکا گره زد.

امام جمعه موقت بیرجند گفت: تجربه 40 ساله انقلاب اسلامی نشان داده نباید در مقابل قدرتهای ظالم دنیا تسلیم شویم و بدانیم با تکیه بر فرهنگ ناب اسلامی،منابع و ظرفیتهای داخل کشور است که می توانیم پیشرفت روز افزون ایران اسلامی را رقم بزنیم.

حجت الاسلام مختاری به بد عهدی آمریکا در برجام اشاره کرد و گفت: دشمن می خواهد ما از آرمان هایمان  عقب نشینی کنیم.

وی با اشاره به ظلم سازمان یافته استکبار جهانی بر مردم مظلوم فلسطین و انتقال سفارتخانه آمریکا به بیت المقدس گفت: تفکر سازش با اسرائیل در فلسطین امروز به این نتیجه رسیده ، سازش با ظالمان نتیجه ای جز ذلت ندارد و باید در مقابل ظلم ایستادگی کرد.

حجت الاسلام مختاری با اشاره به اینکه تجربه در زمان های مختلف نشان داده که نباید به اروپا و آمریکا اعتماد کنیم گفت:امروز با ایستادگی جبهه مقاومت ، داعش در حال نابودی است و حزب الله هم توانست بر اسرائیل پیروز شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه امروز توان دفاعی و موشکهای ما نتیجه مقاومت ماست گفت:این ایستادگی سبب افزایش نفوذ منطقه ای مان و شکست دشمنانی همچون رژیم صهیونیستی شده است.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی آرزوی تسلط از نیل تا فرات را داشت گفت:اگر انقلاب اسلامی ایران نبود امروز همه مردم فلسیطن از سرزمینشان بیرون رانده شده بودند.

امام جمعه موقت بیرجند با محکوم کردن سازش با دشمنان ،از مسئولان خواست با ایستادگی از حقوق ملت ایران دفاع کنند.

حجت الاسلام مختاری همچنین با تبریک فرا رسیدن ماه رمضان ماه ضیافت الهی گفت:رمضان ماه رسیدن به کرامات معنوی و قرب الهی است.

حجت الاسلام مختاری همچنين با اشاره به اول خرداد روز بهره وری و بهینه سازی گفت: برای بهره وری حداکثری از منابع موجود باید دولت و ملت دست به دست هم دهند تا این مهم محقق شود.

وی با اشاره به بحران خشکسالی در کشور گفت: مسئولان کشور باید با تمهیدات لازم برای افزایش بهره وری و استفاده بهینه از آب به ویژه در بخش کشاورزی تلاش کنند.

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر نیزگفت:فتح خرمشهر فتح الفتوح بود و پس از آن سرنوشت جنگ به نفع کشورمان تغییر کرد.

در نماز جمعه امروز مردم با شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسرائیل و یا ایهاالمسلمون اتحدوا اتحدوا نفرت خود را از استکبار جهانی ابراز کردند.

 منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی