رونق تولید ملی | جمعه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب، راه برون رفت از مشکلات - نمایش محتوای خبر

 

 

پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب، راه برون رفت از مشکلات

راه برون رفت از مشکلات، پیروی از فرمایشات صریح و شجاعانه رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام مشرفی، امام جمعه موقت بیرجند در خطبه های نماز جمعه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل یکی از توصیه های مهم رهبر است و مسئولان باید روی این موضوع کار کنند و سرمایه گذاری نمایند.

حجت الاسلام مشرفی راه برون رفت از مشکلات را، پیروی از فرمایشات صریح و شجاعانه رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: اقتصاد مقاومتی نیازمند یک تدابیر جدید است و باید شیوه های خود را عوض کنیم و از نیروهایی که داریم حداکثر استفاده را ببریم.

وی با اشاره به روز ادبیات کودکان و نوجوانان، گفت: کودکی و نوجوانی سن پذیرفتن صفت و اخلاق پسندیده است و اگر افرادی نباشند که آثار فرهنگ و ادبی با این مضمون تولید کنند، این خلاء با محصولات غربی پرخواهد شد و دیگر قابل جبران نیست.

امام جمعه موقت بیرجند همچنین به توطئه کودتای پادگان همدان در طول تاریخ انقلاب نیز اشاره و افزود: کودتاها و توطئه های زیادی در کشور اتفاق افتاده است که به حول و قوه الهی، این توطئه ها خنثی شده است.

حجت الاسلام مشرفی با اشاره به کشتار مردم در مسجد گوهر شاد بدستور رضا شاه و روز عفاف و حجاب،گفت: درآن زمان فرهنگ های غربی به سه کشور ایران، ترکیه و افغانستان دیکته می شد که کشف حجاب یکی از آنان بود و امروز نیز زنان باید با حفظ حجاب و عفاف، فریب این توطئه را نخورند.

حمله رژیم صهیونیستی به لبنان هم یکی از موضوعات دیگری بود که خطیب موقت جمعه بیرجند به آن اشاره کرد و افزود: این رژیم غاصب همواره در حال خونریزی و جنایت است و امروزه هم روز به روز شاهد تخریب ها و جنایات این رژیم در کشورها توسط دست پرورده این رژیم یعنی داعش هستیم.

حجت الاسلام مشرفی همچنین ضمن گرامیداشت عید سعید فطر، از حضور باشکوه مردم در روز قدس و نماز عید فطر قدردانی کرد.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی