سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

پیدا شدن مفقودشدگان کوه‌های خوسف - نمایش محتوای خبر

 

 

پیدا شدن مفقودشدگان کوه‌های خوسف

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی ،رئیس جمعیت هلال احمر خوسف گفت : ساعت ۱۵ روز گذشته این افراد برایپیدا شدن مفقودشدگان کوه‌های خوسف جمع آوری گیاهان دارویی به کوه رفتند و هنگامی که قصد برگشت از کوهستان را داشتند به دلیل طولانی بودن و صعب العبور بودن مسیر کوهستانی ، دچار ضعف و بدحالی شده و مسیر خود را گم می‌کنند.

ولی زاده  با بیان اینکه ساعت ۱۹:۴۵ اعضای خانواده این افراد با سامانه ۱۱۲ تماس گرفته و موضوع را با امداد و نجات جمعیت هلال احمر در میان گذاشتند، افزود:بلافاصله یک تیم محلی، یک تیم امداد و نجات هلال احمر و یک تیم نیروی انتظامی از شهرستان خوسف به منطقه مورد نظر اعزام شدند.


وی  از تلاش هفت ساعته سه تیم امدادی هلال احمر، نیروی انتظامی و نیرو‌های محلی برای پیدا کردن مفقودین خبر داد و گفت: با تلاش این تیم های سه گانه که تا ساعت ۳ بامداد ادامه داشت، مفقودین پیدا و ساعت ۵ تحویل خانواده ها شدند.

ولی زاده با بیان اینکه مفقودشدگان خودرو سواری خود را در یکی از مناطق پایین دست کوهستان پارک کرده بودند که هنگام برگشت محل آن را نیز فراموش کرده بودند، افزود: خودروی سواری این افراد بعد از یک ساعت جست و جو پیدا شد.

رئیس جمعیت هلال احمر خوسف گفت: هم اکنون حال عمومی این چهار نفر خوب است.