جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

پیداشدن ۳ نفر مفقودشده در روستای خداآفرید بشرویه - نمایش محتوای خبر

 

 

پیداشدن ۳ نفر مفقودشده در روستای خداآفرید بشرویه

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان از وقوع یک حادثه مفقودی سه پیداشدن ۳ نفر مفقودشده روستای خداآفرید نفر براثر گل و لای بارندگی های چند روز گذشته در روستای خداآفرید بشرویه خبر داد و گفت: با اعلام این حادثه در ساعت ۲۳ دیشب ، دو تیم جست و جوی هفت نفره به منطقه اعزام شدند.
اسعدزاده با بیان اینکه در جست و جوی اولیه خودروی افراد مفقود شده که در گل و لای گرفتار شده بود، پیدا شد ، افزود: با توجه به صعب العبور بودن منطقه ، عملیات جست و جو به صبح امروز موکول شد.
اسعدزاده با بیان اینکه محدوده عملیات جست و جو در مرز شهرستان‌های طبس و بشرویه بود، گفت: صبح امروز تیمی پنج نفره نیز از بشرویه برای جست و جو به محل وقوع حادثه اعزام شدند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی افزود: خوشبختانه با تلاش ۱۲ ساعته نیرو‌های امداد ، افراد مفقود شده صبح امروز با شرایط جسمانی سالم پیدا شدند.
وی با تأکید بر اینکه شهروندان قبل از هرگونه سفر و تفریحی از محل مورد نظر اطلاعات کافی کسب کنند ، گفت: همچنین با توجه به فصل سرد سال تجهیزات مورد نظر را به همراه داشته باشند.