سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

پیام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به‌ مناسبت سالروز شکست امریکا در طبس - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به‌ مناسبت سالروز شکست امریکا در طبس

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، متن آیت الله سید علیرضا عبادی به این شرح است:
 " پنجم اردیبهشت، روزی است که خداوند متعال نیرنگ شوم دشمنان اسلام و انقلاب را به خودشان برگرداند. طوفان شن که به منزله پیام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به‌ مناسبت سالروز شکست آمریکا در طبسسنگ‌های سجیل مرغان ابابیل بود، دشمنان را، چون برگ‌های خرد شده بر زمین افکند و صاحبان بینش و بصیرت و ایمان، امداد‌های غیبی و اعجاز الهی را در عرصه خاک متجلّی دیدند.
گرگان روزگار و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از یاد برده بودند که میهن عزیز اسلامی ایران جایگاه اسلام و قرآن، خانه خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام و منزلگاه عاشقان کربلا و نجف است؛ روزی که امریکا دست به کار شد و به صورت نظامی در طبس لشکر پیاده کرد به امر خدای قادر توطئه آنان به مفتضحانه‌ترین شکل آن شکست خورده و رسوائی بزرگی را برای ایادی استکبار بجای گذاشت.
به خواست خداوند بزرگ، با تدابیر حکیمانه امام المسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)، جبهه‌های مبارزه با کفر و طاغوت روزبه‌روز گسترده تر، عمیق‌تر و مستحکم‌تر از گذشته و امروز پرچم اقتدار انقلاب اسلامی در دنیا برافراشته است.
الحمدالله در آستانه این روز بزرگ (پنجم اردیبهشت) شاهد پرتاب موفقیت آمیز اولین ماهواره نظامی "نور ۱" توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودیم؛ این دستاورد بزرگ که برای اولین بار در جمهوری اسلامی ایران کسب شده ، سیلی بزرگ دیگری بر پیکره دشمنان و افتخاری ارزشمند برای دوستداران انقلاب اسلامی است.
اینجانب ضمن گرامیداشت واقعه شکست استکبار جهانی در صحرای طبس و همچنین پاسداشت یاد و خاطره سردار رشید اسلام شهید محمد منتظر قائم ، موفقیت غرورآفرین سپاه پاسداران در عرصه صنعت فضای کشور را به محضر ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (حفظه الله تعالی)، فرماندهان نیرو‌های مسلح ، نخبگان نیروی فضای سپاه عزیز و ملت شریف ایران اسلامی تبریک می‌گویم.

توفیق روزافزون نیرو‌های مومن، انقلابی و متعهد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در همه‌ی حوزه‌ها به‌خصوص حوزه فضایی را از درگاه ایزدمنان خواستارم.