سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پی شهادت سردار سلیمانی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پی شهادت سردار سلیمانی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، متن پیام بدین شرح است:پیام تسلیت نماینده، ولی فقیه در خراسان جنوبی در پی شهادت سردار سلیمانی

ﺑﺴﻢ الله رب اﻟﺸﻬﺪاء و اﻟﺼﺪﻳﻘﻴﻦ
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
با عرض تسلیت به ساحت مقدس حضرت مهدی علیه السلام و نایب بر حقش رهبر بزرگ انقلاب اسلامی ایران (دام ظله) به همه‌ی اهل ایمان و بطور خاص به مردم انقلابی ایران اسلامی و بالاخص مردم عزیز خراسان جنوبی، شهادت پر افتخار سردار عظیم الشأن اسلام حاج قاسم سلیمانی و همراهان را تعزیت دارم.
دشمنان پست و فرومایه اسلام که شکست‌های خود را با اینگونه حیله‌ی جنون آمیز می‌خواهند جبران کنند، بدانند که اجل حتمی خود را نزدیکتر می‌کنند.
در خزانه‌ی قدرت خداوند قهار و ملت توحیدی اسلامی ایران، قاسم سلیمانی‌ها فراوانند و اگر آن بنده‌ی مطیع خدا و رسول از میان امت تا مقام عندربهم پرواز نمود، دیگران کار خود را انجام خواهند داد.
ایران اسلامی به اشاره رهبر حکیم انقلاب سه روز عزای عمومی دارد که دل‌های آماده، به قطره قطره‌ی خون آن شهید عظیم الشأن، رزمنده‌ی جان بر کف خواهد آفرید.
کوردلان نیز بدانند که بالاخره عمر و زندگی این جهان پایانی دارد، زیبائی زندگی این سردار اسلام و زیبائی شهادت او را ببینید و چشم بصیرت خود را باز نمائید که لِمِثْلِ هَذَا فَلْیَعْمَلِ الْعَامِلُونَ.
سید علیرضا عبادی
نماینده، ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند