جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

پیام تسلیت استاندار خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در پی درگذشت پروفسور معتمد نژاد - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تسلیت استاندار خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در پی درگذشت پروفسور معتمد نژاد

استاندار خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در پیامهای جداگانه،  درگذشت کاظم معتمدنژاد پدر علم ارتباطات ایران را تسلیت گفتند.

در پیام استاندار خراسان جنوبی آمده است: درگذشت پروفسور و استاد عالیقدر دکتر کاظم معتمدنژاد، پدر علم ارتباطات نوین ایران و فرزند فرزانه خراسان جنوبی را صمیمانه به ملت دانش پرور ایران، اهالی علم و فرهنگ و شاگردان و ارادتمندان وی، به ویژه خانواده داغدارشان تعزیت و تسلیت عرض نموده و رحمت واسعه الهی را برای آن فقید سعید مسئلت دارم.

در بخش دیگری از پیام آقای خدمتگزار آمده است: دکتر معتمدنژاد ده‌ها سال پیش از کویر شرق ایران و از قلب خراسان جنوبی برآمد و با عصاره اندیشه و تلاش و پشتکار سهمش را به عنوان بنده ممتاز خداوند به کشورش ادا کرد.

استاندار خراسان جنوبی در این پیام تاکید کرد: امید است همچون گذشته اندیشه پویا و فعل ماندگارش در کسب علم و دانایی فرا راه جوانان ایرانی و به ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان عزیز خراسان جنوبی قرار گیرد.

قائم نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند نیز  در پیامی درگذشت پروفسور معتمدنژاد

پدر علم ارتباطات ایران و احیاگر آموزش روزنامه‌نگاری در ایران را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: دکتر معتمد نژاد بنیانگذار بسیاری از عرصه‌های نوین دانش ارتباطات و صاحب آثار ارزشمند و یکی از فرزندان ایرانی اسلامی بود که در راستای خدمتگزاری مجدانه به جریان پیشرفت علمی ایران اسلامی از هیچ کوششی دریغ نورزید.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی در این پیام ضایعه دردناک فقدان این استاد گران سنگ را به عموم ملت ایران، جامعه علمی و دانشگاهی کشور و اهالی رسانه به ویژه به خانواده گرامی معتمدنژاد و همکاران و شاگردان گرانقدرش و هم استانی‌ها و همشهریان عزیز تسلیت گفت و از خداوند متعال رحمت و علو درجات برای این استاد و صبر و سکینه الهی برای بازماندگان را مسئلت کرد.

دکتر کاظم  معتمدنژاد در  اردیبهشت 1313 در شهر مود شهرستان سربيشه خراسان جنوبي متولد شد. تحصيلات ابتدايي و قسمتي از تحصيلات متوسطه خود را در زادگاهش و قسمت ديگر را در بيرجند و سال ششم ادبي را در دبيرستان مروي تهران گذراند.

مرحوم معتمد نژاد 14 آذرماه 1392  در تهران دارفانی را وداع گفت.

منبع: معاونت اطلاعات واخبار مرکز خراسان جنوبی