جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

پیام تبریک مهندس آینه دار مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تبریک مهندس آینه دار مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک مهندس آینه دار مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

??بسم الله الرحمن الرحیم ??

 

دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش روابط عمومی ها به عنوان مشعل داران فروزان توسعه ارتباطی که با به کارگیری هنر، مهارت و دانش، فضایی سالم برای اطلاع رسانی وسیع و وثیق و ارتباطات صمیمانه و اثر بخش بین مردم و سازمان را فراهم می نمایند، نقشی انکارناپذیر است.

 

ارتباطات نقشی حیاتی در دوام و بقای سازمان‌ها داشته و به عنوان یک ابزار مدیریتی،حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان وجامعه هستند به گونه‌ای که مسوولیتی خطیر درفرآیند تصمیم‌گیری مدیران ،شناخت افکار عمومی  و توسعه استان را بر عهده دارند .

 

 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی بهانه‌ای است تا باردیگر یادآور شویم، نمادهای توسعه یک جامعه در گرو توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم داری و احترام به حقوق انسان‌ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردم است که ماموریت انجام آن بر عهده  روابط عمومی سازمان‌ها است .

 

اینجانب این روز را به تمامی مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی که با الهام از هم افزایی ، هم اندیشی ، همسویی و با تدبیر و امید در جهت  تحقق شعارسال ۹۷ که از سوی مقام معظم رهبری مزین شده است به سال "حمایت از کالای ایرانی" فعالیت می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان سلامتی، توفیق و پیروزی روز افزون برای یکایک این عزیزان را مسئلت می نمایم.