جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت روز جهانی قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت روز جهانی قدس

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، متن این پیان بدین شرح است:پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم
نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس نخستین قبله مسلمانان از آن جهت حائز اهمیت است که نور امید را در دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین عزیز مبدل گشت تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد.
روز قدس، روز اعلام همبستگی جهانی با آرمان فلسطین، روز شادی مؤمنان و یادآور حماسه‌ای ماندگار، فریادی بی‌کرانه و مظلومیتی بی‌مرز است.
امسال و در بزرگداشت این روز بزرگ، مردم ولایتمدار، مؤمن و همیشه در صحنه خراسان جنوبی ضمن گوش جان سپردن به سخنان رهبر معظم انقلاب، همچون سال‌های گذشته با آرمان‌های امام راحل عظیم الشان (ره) تجدید پیمان می‌کنند و به این امید که هرچه زودتر زمینه آزادی قدس شریف و مظلومان فلسطین فراهم گردد، نفرت و انزجار خود را از سیاست‌های خصمانه مستکبران عالم اعلام می‌دارند.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم شریف استان خراسان جنوبی، فرارسیدن یوم الله قدس را به عنوان نماد وحدت جهان اسلام و نقطه عزت و کرامت مسلمانان گرامی داشته ، سربلندی اسلام و مسلمین را از درگاه احدیت مسئلت دارم.