رونق تولید ملی | دوشنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۸

پيروزي انقلاب اسلامي بزرگترين رويداد 100 سال اخير - نمایش محتوای خبر

 

 

پيروزي انقلاب اسلامي بزرگترين رويداد 100 سال اخير

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبي گفت : پیروزی انقلاب اسلامی یکی از بزرگترین رویدادهای 100 سال اخیر ایران است که به گواه روایات، در ایران انقلابی رخ داد که جهان را آماده ظهور کرده است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبي گفت : پیروزی انقلاب اسلامی یکی از بزرگترین رویدادهای 100 سال اخیر ایران است که به گواه روایات، در ایران انقلابی رخ داد که جهان را آماده ظهور کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبي در ديدار استاندار و اعضای ستاد دهه فجر استان افزود : امروز دنیا در مقابل انقلاب و رهبری، تعظیم می کند .

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه در مقطع حساسی از تاریخ قرار داریم افزود: ما در مقطعی هستیم که همه پیامبران و ائمه اطهار علیهم السلام آنرا هشدار داده اند و آن دوره آخر الزمان است و 100 سال اخیر همانی است که در روایات به آن اشاره شده است و مصادیق آن را امروز در ظهور تفکرات داعشی و صهیونیستی و آدم کشی با ترویج مسلک منحط آمیز وهابیت می بینیم.
وی با بیان اینکه جریان حق و باطل همواره در طول تاریخ وجود داشته اند گفت: جریان حق و باطل محدود به عصر خاصی نیست و فقط باید از خدا بخواهیم که ما را از خواب غفلت بیدار کند .
استاندار خراسان جنوبی نیز در این مراسم بر پاسداشت مقام شهدا تأکید کرد و گفت: ما وارث انقلاب و نظامی هستیم که شهدا عزیز ترین و برترین گوهر وجودی شان را برای استقرار و تداوم آن تقدیم کردند و وظیفه ما گام برداشتن در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، حفظ وحدت و افزایش سرمایه اجتماعی است.
آقای مروج الشریعه افزود:پس از گذشت 40 سال از انقلاب ،لازم است در رفتار، گفتار و نوع کردارمان بازنگری کنیم و همبستگی مان روز به روز بیشتر شود، چرا که هر چه میزان همگرایی و وحدت بیشتر شود، اعتماد مردم به مسئولان و نظام بیشتر می شود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی