رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

بازگشت به صفحه کامل

پيام استاندار خراسان جنوبي به مناسبت فرارسيدن سال 1393

به نام خالق زيبايي ها

يا مقلب القلوب والابصار يا مدبر الليل و النهار

يامحول الحول و الاحوال حول حالنا الي احسن الحال

نوروز آيتي از الطاف پروردگار و يكي از باشكوهترين جلوه هاي رحماني با نسيم روح بخش و دل انگيز خود از راه مي رسد و قلب هر انسان روشن ضمير را به سوي جلال و جمال الهي رهنمون مي سازد.

نوروز با فراخواندن انسان ها به تحول دروني و با تقديم طبيعت شكوفا و دل انگيز به جهانيان، معناي واقعي" الي احسن الحال" و منظره واقعي رستاخيز طبيعت را در منظر همگان به تماشا مي گذارد.

اينك كه بهار با همه ي فرخندگي و سرسبزي اش پيام اميد مي آفريند و نسيم صبا خبر از حياتي نو براي طبعيت به ارمغان مي آورد،با شكر و سپاس به درگاه خالق زيبا آفرين، به استقبال تازه ترين روز تقويم ايران اسلامي و سال جديد مي رويم و همه با هم صفحه ي دل را به تماشاي تجليات جمال حق در سايه ي حاكميت پر بركت جمهوري اسلامي ايران مي آراييم.

در ايام نوروز كه ميزبان گردشگران و هموطنان عزيزمان از اقصي نقاط كشور هستيم، ضمن ابراز خرسندي و خوش آمدگويي به همه ميهماناني كه اين ديار تاريخي و فرهنگي را براي سفر در ايام نوروز انتخاب كرده اند، اميدوارم در كنار مردم باصفا، ميهمان نواز و مهربان خراسان جنوبي اوقاتي خوش را گذرانده و رضايت خاطر و سلامتي را از اين استان همراه نموده و در سال هاي آينده نيز اين خطه از ميهن عزيزمان را در اولويت گردشگري خود قرار دهند.

اينجانب ضمن تبريك فرارسيدن بهار طبيعت و تشكر از همه دست اندركاراني كه به نمايندگي از مردم شريف استان، افتخار ميزباني و راهنمايي ميهمانان و ارائه خدمت به آنان را به عهده دارند، براي هموطنان عزيز بويژه هم استاني هاي گرانقدر و خونگرم خراسان جنوبي از درگاه خداوند سبحان، سالي سرشار از سلامتي، بهروزي، بركت، موهبت الهي و معنويت مسئلت مي نمايم.

اميد است در سال جديد با تلاش و كوشش در جهت تبلور عيني منويات مقام معظم رهبري(حفظه الله) و برنامه هاي دولت تدبير و اميد،شاهد آباداني هرچه بيشتر ايران اسلامي و استان خراسان جنوبي باشيم.(ان شاء الله)