حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۸

پوشش دهی کامل تلویزیون دیجیتال از اولویت های کاری صدا وسیمای استان - نمایش محتوای خبر

 

 

پوشش دهی کامل تلویزیون دیجیتال از اولویت های کاری صدا وسیمای استان

مدیر کل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی گفت : صدا وسیمای استان پوشش دهی کامل تلویزیون دیجیتال را از اولویت های کاری خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی، مهندس فلاحی فرماندار شهرستان سربیشه و مهندس دونده معاون سیاسی ، بخشدار مرکز و رئیس شورای اسلامی شهرستان سربیشه با مهندس آینه دار مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار مهندس فلاحی ضمن تبریک انتصاب به جا و شایسته مهندس آینه دار به عنوان مدیر کل صدا و سیمای استان و تبریک ایام ولادت حضرت زهرا (س) گفت : 24 ساعته شدن شبکه استانی سیمای خاوران توانسته به خوبی در دل مردم قرار گیرد و ارتباط خوبی با مردم برقرار کند ،که امیدواریم این روند پیشرفت خوبی داشته باشد.

مهندس دونده معاون سیاسی فرمانداری سربیشه نیز ضمن ابراز خرسندی از انتصاب مهندس آینه دار، درخواست تقویت پوشش دهی شبکه های تلویزیونی در شهرستان سربیشه را خواستار شد.

مهندس آینه دار مدیر کل صدا و سیمای استان ضمن عرض خیرمقدم و خداقوت خدمت مهندس فلاحی فرماندار سربیشه و معاونین و هیئت همراه افزود : توسعه فرهنگی از واجبات است که در این راستا نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز میتوانند کمک و یاری رسان باشند.

وی گفت : مرکز آمادگی کامل را دارد تا با همکاری و مشارکت فرمانداری و مردم پوشش دهی کامل تلویزیون را در شهرستان سربیشه به سرانجام رساند.