سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

پوشش انتخابات در خراسان جنوبی با 120 خبرنگار و عکاس - نمایش محتوای خبر

 

 

پوشش انتخابات در خراسان جنوبی با 120 خبرنگار و عکاس

alt

به گزارش باشگاه خبرنگاران بیرجند محمدعلی ایمانی گفت: از این تعداد حدود 50 خبرنگار و عکاس در مرکز استان و بقیه در 10 شهرستان دیگر استان به پوشش و انعکاس انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراها می پردازند.

وی با اشاره به اینکه امکانات لازم به منظور پوشش انتخابات از محل ستاد انتخابات استان فراهم شده است، افزود: تاکنون نشست ها و برنامه های مختلفی از سوی کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی انتخابات استان از جمله " برگزاری جلسات توجیهی، تهیه و توزیع اقلام تبلیغاتی با هدف مشارکت پرشور و حداکثری، نشست با مدیران استانی و تهیه و تکثیر دستورالعمل موارد مجاز و غیرمجاز تبلیغاتی" انجام شده است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی با تاکید بر اهمیت انتخابات 24 خرداد یادآور شد: نامگذاری سال به نام" حماسه سیاسی- حماسه اقتصادی" از سوس رهبری معظم انقلاب موید اهمیت انتخابات امسال است.

وی تاکید کرد: حضور پرشور در انتخابات باری دیگر عظمت ملت ایران را به رخ مخالفان نظام و انقلاب خواهد کشید.

ایمانی افزود: تقویت نظام و انقلاب در سطح بین الملل و تاکید بر نقش ایران در بیداری اسلامی منطقه یکی دیگر از دلایل اهمیت حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای است.

وی خاطرنشان کرد: دسیسه های مختلف دشمنان نظام و انقلاب فردا با حضور مردم در پای صندوق های رای با شکست مواجه شده و به نوعی این حضور نظام را در مقابل توطئه های سیاسی و اجتماعی دشمنان بیمه می کند