جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

پلمب قلیان خانه‌ها در جهت پیشگیری از بیماری کرونا در قاین - نمایش محتوای خبر

 

 

پلمب قلیان خانه‌ها در جهت پیشگیری از بیماری کرونا در قاین

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، سرهنگ زال بیکی گفت: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برای جلوگیرپلمپ قلیان خانه‌ها در جهت پیشگیری از بیماری کرونا در قاینی از شیوع ویروس کرونا ، طرح بازدید و سرکشی از سفره خانه‌های سنتی و واحد‌های صنفی ارائه دهنده قلیان در دستور کار اداره اماکن پلیس امنیت عمومی شهرستان قاین قرار گرفت.
وی افزود: در این طرح ۲ واحد قلیان خانه با هماهنگی مقام قضائی تعطیل و پلمب شد و هم اکنون هیچ قلیان خانه‌ای در شهرستان قاین فعال نیست.
سرهنگ زال بیکی گفت: با تعامل سازنده‌ای که با واحد‌های صنفی بازی‌های رایانه‌ای برقرار کرده ایم تمام این واحد‌های صنفی نیز در اقدامی خودجوش و مشارکتی فعالیت خود را متوقف کردند و هم اکنون هیچ واحدی در این صنف نیز باز و فعال نیست.
فرمانده انتظامی شهرستان قاین ، هدف از اجرای این طرح را نظارت کامل بر اصناف متخلف در راستای رعایت اصول بهداشتی و ارتقای امنیت اجتماعی عنوان کرد و گفت: کسب رضایت مندی مردم و افزایش احساس امنیت در سطح شهرستان از اولویت‌های پلیس است.
سرهنگ زال بیگی  افزود: تلاش پلیس برای مقابله با هنجارشکنان به صورت جدی ادامه دارد و در این مسیر شهروندان می‌توانند با معرفی اصناف متخلف از طریق شماره تلفن ۱۱۰ ما را در تأمین بهتر امنیت یاری کنند.