سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

پرسمان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

پرسمان

«علی نانواباشی» تهیه کننده و کارگردان برنامه «پرسمان» را بر عهده دارد و سایر عوامل تولید برنامه نیز عبارتند از:

مجری: زهرا بهروزی فر

تصویربرداران: محمد بهشتی سه قلعه، مهدی مودی و حسن اکبری

تدوینگر: طاهره نوکی

از آنجایی که هدف از برنامه رادیویی پرسمان "تقویت فرهنگ پاسخگویی مسئولان به مردم و ایجاد حس اعتماد متقابل بین مردم و مسئولان و پرداخت ویژه به شعار سال" است و این یکی از مهم ترین اهداف رسانه نیز می باشد؛ مقرر گردید این برنامه رادیویی به تصویر کشیده شود. در واقع این برنامه تصویـر برنامه رادیویی "پرسمان" با استفاده از آیتم هایی همچـون: تیتــراژ شـروع و پایان، وله های کوتاه، کپشن معرفی شخص و ... می باشد. از تعدادی المان های تصویری جذاب نیز در دکور استفاده می شود.

موضوعات متنوعی از جمله مسائل اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و ... دستمایه تولید این برنامه است و تلاش می شود دید واقع بینانه و موشکافانه و تحلیلی نسبت به مسایل مبتلا به استان باشد. کلیه موضوعات رویکرد بومی دارند و از پرداختن به موضوعاتی که صرفاً جنبه کشوری داشته و بومی نباشند، پرهیز می شود. در این برنامه به موضوعات متنوعی مانند: راه های مواصلاتی استان، بهداشت، صنعت، کشاورزی و ... پرداخته می شود.

شما مخاطب عزیز می توانید همه روزه ساعت 08:00 بیننده این برنامه از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) باشید. تکرار برنامه نیز در ساعت 00 روز بعدپخش می شود.

سال تولید: 1396