جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

پرسمان - نمایش محتوای صدا

 

 

پرسمان

تهیه کنند گی  پرسمان را « ملیحه کاوسی» بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گوینده ،نویسند ه وگزارشگر:  زهرابهروزی فر

 

تعامل و همراهى هر چه بیشتر مردم و مسئولین در امور مختلف جامعه ، زمینه دست یابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم خواهد ساخت. لذا به منظور تقویت فرهنگ پاسخگویی مسئولان به مردم، پیگیری مطالبات مردمی ، افزایش اعتماد عموم مردم نسبت به مسئولان نظام و تقویت امید به آینده در جامعه ، برنامه رادیویی « پرسمان » در شبکه استانی صدای خراسان جنوبی تولید و پخش می شود.

برنامه رادیویی « پرسمان » در واقع عامل ارتباطی بین مردم و مسئولان است و هدف آن « تقویت فرهنگ پاسخگویی مسئولان به مردم و ایجاد حس اعتماد متقابل بین مردم و مسئولان » است .

ابن برنامه به صورت زنده تولید و پخش می شود. در ابتدا مجری یک یا چند موضوع را مطرح می کند . سپس با یک یا چند مسئول استانی ارتباط تلفنی برقرار می گردد و مسئولان توضیحاتی در مورد موضوع ارائه می دهند . بدین ترتیب مشکلات استانی مطرح می شود و راه حل ها و میزان پیشرفت در حل یک مشکل بیان می شود .

مردم به صورت تلفنی و پیامکی در بحث برنامه مشارکت می کنند. همچنین یک گزارش نظرات مردمی (واکس پاپ) در خصوص این مشکل پخش می شود که با پاسخ مسئولان همراه است.

موضوعات متنوعی از جمله مسائل اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی، ورزشی و ... دستمایه تولید این برنامه است و برنامه تلاش می کند دیدی واقع بینانه و موشکافانه و تحلیلی نسبت به مسایل مبتلا به استان داشته باشد .

مدت زمان برنامه پرسمان   22 دقیقه است و روزهای شنبه تا پنجشنبه ( به جز ایام تعطیل ) تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 8:40شنونده  این برنامه باشید.

سال تولید: 1397